Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ócsárolják itt annyian...

Miért ócsárolják itt annyian a keresztény vallást. Összefügg ez a Fideszgyűlöletükkel?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg az erre a kérdésre adott válaszokat például:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__52523..



2014. jan. 9. 20:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
35%

Mert azt szabad.

A liberálisok is szeretik ócsárolni.


Bezzeg a zsidó vagy a muszlim, ha ezekre szól valaki egy rossz szót, akkor egyből a védelmükre kelnek.

2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%

Soroljam?

Inkvizíció, pápai zabi gyerekek, álszentség, keresztes hadjáratok, pedofília és annak elhallgatása a közvélemény elől, ítélkezés mások felett, pokollal való ijesztgetés, maradi erőszakos és ostoba gyermeknevelési stílus. De nézd csak meg, hogy Isten szolgái mennyit kérnek el egy végtisztességért, vagy esküvőért. Annyiért én is lennék ájtatos pap.

2014. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%

Mert most ez divat.

A balliberális médiumok szokása: index, origo, ATV, hvg, Klub rádió


A cionista agitátorok ócsárolják annyira.

2014. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Miért ócsárolták a fideszesek évekkel ezelőtt a keresztény vallást? (Térdre csuhások, imához!)
2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
21%
2. úgy beszélsz, mintha ezek nem lennének meg más vallásokban. Az ortodox zsidót gondolom nem mernéd így kritizálni.
2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nagyanyám nagy fideszes és fanatikus keresztény.

Néha komolyan félek tőle, amilyen megnyilvánulásai vannak.

Mondjuk a szuperkereszténység az mindig is megvolt benne, de az orbánimádat csak az utóbbi pár évben jött elő.


Szeretném visszakapni a régi nagyanyámat. Persze nem ártana, ha letenne erről a nagy kereszténykedésről is, de tudom, hogy az nem fog megtörténni, mert az ő idejében még nem volt rendes oktatás és amúgy is csak egy vidéki, kis iskolában tanult, ahol nem erőltették túlságosan az ismereteket. Ha lenne rendes fizika-, kémia- és földrajztudása, akkor nem hinne ilyen nettó marhaságokban.

Meg hát persze kislányként bele is nevelték ezt az egészet, mert dédnagyanyám is ilyen volt, szóval már ott veszett a fejsze nyele.

2014. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

A liberálisok nem merik a zsidókat kritizálni.


Pedig ott is vannak hasonlók.Amerikában elég sok rabbit csuknak le pedofíliával, na meg ott van a körülmetélés ami gyakorlatilag csonkítás, meg az állatok rituális levágása, amit valahol be is tiltottak, mert állatkínzásnak minősül.


A zsidók imádják a liberalizmust, ezért anyagilag támogatják is.

Így értelemszerűen a nem zsidó liberálisok elfelejtik a zsidó vallás efféle bigott dolgait, nem fogalmaznak meg kritikát , sőt szélsőséges módon védelmezik ezt a vallás.

De logikus, hisz én sem harapnám meg a kezet amely etet.

2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

"2. úgy beszélsz, mintha ezek nem lennének meg más vallásokban. Az ortodox zsidót gondolom nem mernéd így kritizálni."

Igen, nem merném az ortodox zsidót kritizálni. Tudod miért? Mert én egy balliberális liberálbolsevik köcsög vagyok. Mi az a fajta népség vagyunk, akik a kereszténységet bármikor fennhangon, harsányan és büszkén szidjuk csak úgy passzióból, de sajnos az orrunkig se látunk e-mellett. Nem vesszük észre, hogy minket a cionista propaganda befolyásol. Nem merjük kritizálni a zsidókat, mert betegesen félünk attól, hogyha ezt megtesszük, akkor antiszemitának bélyegeznek bennünket, holott pedig lehet szidni a zsidókat kollektíve a-nélkül, hogy antiszemiták lennénk. Vona Gabi is ezt csinálja lépten-nyomon, bár a tőle várható megfontoltsággal és meglehetősen implicit módon.

Természetesen az is igaz, hogyha valaki bármilyen vallást vagy egyházat negatív kritikával illet, akkor neked, mint hazafinak, kötelességed megemlíteni, hogy a zsidókat nem szidta. Na mivanmá nem meri? Valószínűleg ez így is van, nem merné szidni a zsidókat. Holott pedig őket aztán tényleg lehet, és ilyenkor azért mégiscsak szükséges felhozni az izraelitákat, ha a keresztényeket szidja valaki.


Most, hogy ezt a teljesen hibás okfejtés megosztottam veletek, el kell mondjam, hogy én egyik egyház nézeteivel sem értek egyet. Ugyanakkor a zsidók, az általam felsorolt bűnöket egész egyszerűen nem követték el, a cionista összeesküvés elméletekben, épeszű emberként pedig nem hiszek.

2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
22%

ma 20:19


Nem marhaság a kereszténység. Ne a médiából tájékozódj, mert különben azt hiszed el, amit akarnak hogy higgyél.


A régi vidéki iskolákban nagyon jól megtanulták az alapokat, széles látókörre tettek szert. Ellenben ma alsóban irracionális számokról beszélnek, amikor osztani, szorozni nem tudnak!


Az egyetemi hallgatók nagy része nem tanul, csak kipuskázza a feladatokat. Mindegy az, csak görbüljön.

Nekik diploma kell, nem tudás. Ja meg szórakozás, nagy bulizások.

2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem ócsárolás, hanem igazság. Nem tart semmiből rákeresni a neten. Rengeteg középkori kínzást az inkvizíció talált ki. Nem utálom a keresztényeket, nem érdekelnek. Az viszont igen, ha valótlant állítanak.
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!