Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A való életben is vannak...

A való életben is vannak ilyen rasszista bandák mint a Barátok közben, hogy random bevándorlókat lincselnek meg az utcán?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 21:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

"22:08"


Te nem érted, hogy miről van szó.

Én attól még nem fogom hibátlan kisangyalnak gondolni a magyarokat, hogy nem akarom itt látni a sok emigránst. Elég nagy tévedésben élsz ha ebben hiszel.

Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sok magyarnak kijárna egy jó alapos korbácsolás, mert azt hiszik magukról, hogy ők itt a galaxis központjai és körülöttük forog minden és akkor tűnnek el országos szinten a százmilliárdok, mert hát ők megérdemlik ugye, hogy lenyúlják azt a pénzt és különben is a többi mit képzel magáról, hogy ez nekik nem tetszik...


Ezekkel hatalmas probléma van, de meg lehet oldani fegyelemmel. De ha idejön a több tíz és százezer afrikai és közel-keleti, akkor azok szét fognak barmolni mindent és már nem lesz mit tenni.

És ne mond azt nekem, hogy nem jönnek, mert 5 éve még talán harmad vagy negyed ennyi sem volt itt belőlük, mint jelenleg. Aztán megérkeztek és már vannak. Pár évtizede Európa fejlettebb részein sem voltak, aztán már lassan ők uralják a városokat. Lehet, hogy a te libbant elméd nem tud gondolkodni a jelenen túl és nem látod, hogy mi lesz 40-50 év múlva, de nekem igenis fontos.

Szóval nem hiányoznak ide, menjenek innen.

2014. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Már a soraidban is ott virít a két táborra osztás és a felelősség idegenként kezelése. A te korbácsolást érdemlő magyarjaid a 1. cigányok és az 2. oligarchák. Nem te, nem én, hanem valami ködös, könnyen utálható népség, akiről pont annyit tudsz, hogy lehessen utálni őket. Gyűlölöd az adócsalást, de azért gondolom nem bánod, ha a villanyszerelő okosba' megoldja a dolgot, mert TE nem csalsz, neked az csak jár, meg amúgy is, mások mennyivel többet csalnak.


Így működik a sztereotipizálás, a kettős elvárások rendszere és a sok, általatok utált, -izmusban végződő szó.


Mondok egy példát, amit nevetségesnek fogsz találni, mert az is: az utóbbi 6 hónapban ha 4 brutálisan véres, kegyetlen bűntényről nem hallottunk Szigetszentmiklósról, akkor egyről sem. Most kezdjék el a nem szigetszentmiklósiak azt hinni, hogy ott egy genetikailag alávaló, bűnöző nép él? Nem.


Közben ugyanezt hiszed másokról és nem röhögöd ki magad ugyanekkor.


Az már nyilván nem a te hibád, hogy csak bekapod a horgot, amit a szélsőjobb 1-2 okosa vetett ki neked és őszintén hiszed azt, hogy Magyarországra valaha is fog érkezni komoly számú keleti bevándorló. Az eddigi évi párszáznál több. Ha gyűlölöd őket, akkor irány beszólogatni a nevetős török giroszosoknak, hogy takarodjanak. Ha azt túlzásnak tartod, akkor tartsd a marhaságaidat is annak.

2014. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Barátok közt nagy kamu!
2014. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még ilyenről az országban, talán nem kellene annyi szutykot nézned! :)
2014. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!