Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A való életben is vannak...

A való életben is vannak ilyen rasszista bandák mint a Barátok közben, hogy random bevándorlókat lincselnek meg az utcán?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 21:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

"Ahogy azt Pistike, a hűséges 16 éves kuruttyinfó olvasó gondolja, aki életében összesen kétszer járt külföldön, egyszer Bulgáriában, egyszer meg Erdélyben."


Igen, képzeld el, hogy jártam már Erdélyben, de Bulgáriában még nem voltam. Ezenkívül voltam már Lengyelországban, Nagy-Britanniában, átutazóban pedig Ausztriában, Németországban, Belgiumban és Franciaországban.

2012 nyarán pedig Tunéziában jártam és a saját szememmel láthattam, hogy mekkora putri az a hely, ahonnan jönnek a kedvenc mákvirágjaid.

2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy melyik rész volt ez?

Megnézném. :D

2014. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Bűnözők közt, azért ennyire nem beteg a társadalom, mint a Barátok közt-ben ...

Egyik legbetegebb sorozat.

2014. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Aki nem hiszi el, hogy a bevándorlókkal baj van, az komolyan,....


Én elég sok EU tagállamban jártam már.


Franciaországban meg is próbáltak kirabolni, naná, hogy azok is bevándorlók voltak.

2014. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Engem meg két fehér román próbált kizsebelni Párizsban, mégse mondok olyan blőd hülyeségeket, hogy minden román tolvaj.


Nyilván vannak gondok a bevándorlókkal, de sajnos megint pofára esik a jobboldal, mert ez ismét egy olyan ügy, ami nem 2 mondatban fekete-fehéren összegezhető. Mármint csak akkor nem, ha ti például vérig sértődtök azon, ha az angolok mocskos munkahelylopó kelet-európai csőcseléknek hívnak titeket is, azért mert egy litván meg egy lengyel miatt rúgták őt ki.

2014. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

16.


Ez miért lenne sértő?


Én is ki lennék akadva, hogyha idejönne 1 csapat román és miattuk elveszíteném a munkahelyemet, mert ők olcsóbbak.

Teljesen érthető, hogy az angolok kivannak akadva.


De, ez igazából a rendszer, a cégek hibája.

Iszonyúan nagy a profitéhségük és szerintem szemétség külföldi bevándorlót alkalmazni, mint egy hazai polgárt, csak mert a külföldi olcsóbb.

Ez nemzetellenesség.

2014. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%

17.: csak arra akartam rávilágítani, hogy minket, büszke magyarokat egy pillanat alatt önt el a pulykaméreg, ha valaki rólunk általánosít, legyen az az angliai munkavállalás, a főváros lebukarestezése, ausztriai béna komikusok, netán turistától olyan kérdés, hogy iható-e a csapvíz felénk.


Mindezekért cserébe játszi könnyedséggel tesszük meg ugyanezt akkor, amikor mi érezzük nyeregben magunkat.


Talán le kellene már szállni arról a nagyon tipikusch magyar lóról, amiben mindig van két csoport, az egyik a "mi", a másik a "nem mi", és mindig az utóbbi csoport okozza a világ összes problémáját mi pedig maszületett kisbárányok vagyunk, akik csak védjük azt, ami jogosan a miénk.

2014. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
19%
Ilyenek ezek a magyarok, addig rugdossák a biciklidet amég le nem esik a lánc. Azért van tele a híradó nyugdíjasokat gyilkoló cigányokkal, mert a magyarok bevándorlókat vernek kikapcsolódásként.
2014. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm, hogy illusztrálod a példámat :)
2014. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nincs róla egy youtube-os link, mert erre én is kíváncsi vagyok?
2014. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!