Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedetlenek az emberek a...

Elégedetlenek az emberek a Fidesszel? Én úgy látom hogy a rezsiwar mindent visz!?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azokat az embereket minősíti akik bedőlnek ilyen hülyeségeknek.
2014. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
2010-ben a fityeszre szavaztam, voltam olyan hülye, hogy bíztam bennük... Ma már pisztollyal se tudnának rákényszeríteni, hogy még egyszer rájuk ixeljek!!
2014. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok , csak az a baj , hogy rajtuk kívül nincs igazán más....

A Jobbik majdnem egyenlő a Fidesszel , a 3 db MSZP meg nálam már eljátszotta az esélyét .Bajnai a legjobb a három MSZP közül , de ha rá szavazok , az majdnem olyan , mintha a Mesterházyékat futtatnám.

Marad a Kétfarkú Kutyapárt , de őket meg nem jegyezték be , szóval ők sincsenek.

2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pusztuljon éhen akinek 1200 Ft kell a boldogságához.


Én egy teljesen gépesített háztartás költségeiben pár száz forint "rezsicsökkentést" kaptam. Erre két házzal arrébb a 70 éves nanyi "állítólag" 8 ezret spórolt..


Könyörgöm, hogy spórolhat 8 ezret havonta egy "skót" öregasszony aki alig főz alig fűt?? Vicc az egész!

2014. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én elégedett vagyok mindkét kormányzása alatt semmit sem vártam el és azt is sikerült alulteljesíteniük


egy rossz szavam nem lehet rájuk hisz kiszúrták a szemem havi 538 forint rezsicsökkentéssel és cserébe csak havi 20000 forint +adót kell fizetnem


aki nem látja át hogy ez a tökéletes világ az meg úgyis liberálkommunista meg a jó ég tudja mekkora hazaáruló stb stb

2014. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként én sem értem, csak érzi az ember a saját bőrén hogy most megtakarított vagy többet fizet.


Rengeteg ember él szigeteletlen házakban, azok lehet hogy nyertek a rezsicsökkentéssel.

2014. jan. 8. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ki mennyit vagy mennyivel többet spórolt meg.


Havonta írom a kiadásaimat és bevételeimet.

Mindenkinek ezt ajánlom, bár nem véletlen nem írják mert rájönnének az igazságra, hogy igen is sokat számít az a havi 3-4 ezer forint.

Nekem januártól havonta a rezsicsökkenésekkel és bérlet árának csökkenésével, (bár ezt csak a budapestiek érzékelik) a fizuemelést nem számolva, mínusz a különadókkal amit kivetettek, havi 7000 ezret takarítok meg tavaly januárhoz képest.

Persze ezek sem milliók, de jobb mintha annyival többet kéne fizetnem.

2014. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a rezsicsökkentés visz mindent,hanem az emberi naivitás és hülyeség!
2014. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!