Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lett manapság luxusigén...

Hogyan lett manapság luxusigény egy kis kertes ház és két gyerek?

Figyelt kérdés

Én viszonylag szegény családból származom, és bár mindent megtettem azért, hogy ki tudjak törni ebből a környezetből (tanultam és dolgoztam, mikor csak tudtam), ma ott tartok 22 évesen, hogy van egy OKJ-m (a család azt mondta, egyetemet nem fognak finanszírozni nekem) és lassan fél éve munkanélküli vagyok.


Pedig esküszöm, már lemondtam a nagyravágyó tervekről, a nagy igényekről, én egészen egyszerűen csak szeretnék egy apró kis kertes házat (lassan ott tartok, hogy saját panellel is megelégednék, pedig utálom), ahol normálisan fel tudnék nevelni két gyereket a párommal.


De basszus, arra sincs pénzem, hogy egy körömlakkot megvegyek, nemhogy elkezdjek ilyenekre gyűjtögetni.... mi történt, hogy ide jutottunk, hogy Magyarországon ma már álmodni sem lehet egy minimálisan normális életről?


2014. jan. 6. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Elég szánalmas, hogy ide jutottunk.
2014. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Mit vársz kérdező? Annyi pénz van offshore-ban csak magyar állampolgároknak, hogy minden egyes magyarra jut belőle 6 millió forint a ma született csecsemőtől az ország legidősebb emberéig.


Ez egy 4 fős családnál közel 25 millió forint. Lehet gondolkodni.

2014. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez maximum Budapest környékén luxus, vidéken átlagos, hogy családi házban laknak.
2014. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor találj ki valami jót, és vállalkozz!!!

Nem picsogni kell!

2014. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!