Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te is megkaptad Viktorkától a...

Te is megkaptad Viktorkától a levelet a napokban a csekkel?

Figyelt kérdés
Ismersz valakit aki még adakozni is hajlandó lenne a Fidesznek? :)
2014. jan. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek pár megrészegített szerencsétlent, aki mindenhová menne Orbán után. Én széttéptem, mint eddig az összes levelet, amit a Fidesz küldött.
2014. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fidesztől csak akkor kapsz névre szóló papírt, ha az a fajta proli vagy, aki ingyen tollért bármit képes alá írni ... Sajnos sok esettben baloldali is megteszi ezt erkölcstelen ez a fajta népség
2014. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

"Fidesztől csak akkor kapsz névre szóló papírt, ha az a fajta proli vagy, aki ingyen tollért bármit képes alá írni"


Én sem írtam alá semmit. A fideszes standokat messzire elkerülöm, és ha csengetnek a lihegő aktivistáik, elküldöm őket, mint a jehovistákat. Mégis kapom a papírszemetet Orbántól.

2014. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól rémlik, régebben is volt egy ilyen levél, arra az volt írva hogy az utalás költségeit a küldő, azaz Vitya fizeti.

Szóval ha küldesz neki 1 forintot, akkor ergo tőlük fognak levonni pénzt, hiszen annál úgyis többe kerül.

Nem tudom hogy ezt most is így van-e, de egy próbát megérhet.

2014. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Én még nem kaptam meg, pedig aláírtam a rezsicsökkentést.

Ha meg is kapom, adakozni nem fogok, viszont tavasszal a Fideszre fogok szavazni!

2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Azért mondtam névre szóló ... aktivistákról nem beszéltem vagy borítékokról
2014. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizettem én már épp eleget ezeknek.


Van olyan elmebeteg aki még külön küld ezeknek pénzt?


Ja, mondjuk egy tízmillás csekket feladhatnának a botcsinálta trafik tulajdonosok, csak nem a Viktorkának, hanem az adófizetőknek.

2014. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!