Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feltetted a kerdest, megkaptad...

Feltetted a kerdest, megkaptad a valaszt es azutan mi tortent?

Figyelt kérdés

Akik feltesznek itt olyan kerdeseket, hogy x honap alatt mennyit fogyhatok, ha igy es igy eszem es melle meg ennyit mozgok minden nap, azok a valaszok elolvasasa utan belekezdenek egyaltalan a dietaba, mozgasba, vagy csak elmeleti kerdes marad?

Amennyiben tenyleg belekezdett valaki, aki itt kapott tanacsot, leirna hogy hol tart? Miota, mit csinal es eddig mi az eredmeny?


2013. márc. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kigondoltam magamban egy diétát és mellé mozgást és azért raktam fel a kérdést, hogy meggyőződjek, hogy tényleg jól csinálom-e. Én Január 2-án kezdtem neki, azóta 12 kiló lement. Mondjuk mikor feltettem a kérdést, akkor már 3-4 napja eszerint is éltem, így nálam ez a gyakorlatban is megvalósult :)
2013. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulalok, ugyes vagy!

Ha nem nagy keres, leirnad, milyen dietat csinalsz?

12 kilo az nem semmi januar ota. Nagy volt a sulyfelesleged?

Ment a zold kezecske is!

2013. márc. 13. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én privátban kérdeztem, de egyszerűen igyekszem betartani a tanácsokat és nem letérni az útról, bár én még nagyon az elején vagyok, még jó pár hónap vissza van. Én előbb kezdtem el, és utána kérdeztem, mert útközben felmerült néhány dolog ami nem volt tiszta.

És persze bízom benne, hogy sikerülni fog, muszáj neki! :)

2013. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen hozzaallassal, en biztos vagyok benne, hogy sikerulni fog! :) Ugyesen tovabb! Ment a zold kez.
2013. márc. 14. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:

En konkret kerdest nem tettem fel, inkabb csak olvasgattam, hatha vannak hasonlo problemaju emberek. Amugy en csak siman dietazok, nincs megkötes, hogy 1 honap alatt 5 kg, vagy ilyesmi.

Amugy a "-12kg januar ota"-dieta engem is erdekelne, ha esetleg visszater a valaszolo! :)

2013. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2013. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tettem fel kérdést,de nem sokat segítettek.Pajzsmirigy alulműködésem van,és ezzel a betegséggel nehezebb fogyni,ezért kérdeztem nem tudnak e valamit ami segíthet.

Az a gond,hiába kezdtem el a fogyit,már 2 és fél hónapja,szinte semmi változás.Pedig igen nagy a súlyfeleslegem,szóval egy 8 kilót bőven le kellett volna dobnom.Elég lehangoló a helyzet egyelőre :(((

2013. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!