Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fel kéne végre ébredni?

Fel kéne végre ébredni?

Figyelt kérdés
ÁFA csalások 20 éve folynak. Észre kéne venni hogy miféle politikusaink vannak a baloldalon vagy a jobb oldalon mind1.

2013. dec. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdésed, sajnos már elég régóta ez megy, de ez csak a kisebbik gond, itt a lenyúlásokon van a hangsúly.

ha a jelenlegi pártokat nézzük kb mindenhol ez megy. De itt azt is figyelembe kéne venni hogy melyikkel járnánk jobban. Sajnos nehezen lehet ezt kiszűrni még én sem tudom hogy melyik lenne a nyerő. De az tény hogy teljesen becsületes politikusaink nem lesznek! De az sem mindegy hogy melyik a legbecsületesebb. mert nem mindegy hogy 10 milliót tesz el magának vagy csak 5 milliót. Azért ezt is figyelembe kéne ám venni, és ez csak egy példa volt.

2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az ÁFA-csalások jelentenék a legnagyobb gondot, milyen boldog is lehetne ez a világ...
2013. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy szerintem mindenki tudta! Az a durva, hogy az állam nem képes megakadályozni. Én is tudok olyanról a környékünkön, aki több tíz millióval tartozik az államnak, fent van az adóslistán, de luxusban él! Sportkocsikkal, luxusterepjáróval furikázik, ahelyett hogy elvennék tőle, vígan éli az életét és röhög a prolikra!
2013. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régen túl vagyok azon hogy a fideszt védje... de azt is nagyon hazugnak és álságosnak tartom, hogy az E2014 tüntet ÁFA ügyben
2013. dec. 29. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:

#2


számold ki hogy az államadósság hány százalékát teszi ki az elcsalt áfa összesen az elmúlt 20 évben !

2013. dec. 29. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes. Nem láttalak a Munkáspárt 2006-ba jelentkezők névsorán... milyen ébredésről beszélsz akkor?
2013. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ÁFA csalások 20 éve folynak."


És ameddig lesz ÁFA, addig lesz csalás is.


Ha a kedves adóellenőr úr tudja, hogy kik és hogyan csalnak évek óta, akkor miért csak most rohant a médiához, miért csak most tett feljelentést? Eddig megkapta a kussban maradáshoz a pénzt ő is?

2013. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 titak ***** válasza:

Igazságszolgáltatásunk most bemutatta kinek a pártján áll.

Próbálj csak valakit feljelenteni ÁFA ügyben, a végén belőled csinálnak bűnbakkot. Oszt majd vakarózhatsz, hogy miért nem bírtad befogni a szádat.

2013. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7


igen most meg a liberálisoktól ahhoz kapta hogy beszéljen

2013. dec. 30. 00:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!