Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Magyarország...

Szerintetek is Magyarország egy balkáni ország a nyugatiak szemében?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint sok nyugat-európai ember leginkább egy elmaradott, balkáni országnak tartja Magyarországot... úgy, mint Bulgáriát és Szerbiát.
2013. dec. 27. 17:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a tapasztalatom,hogy egész kelet -európát Balkánként kezelik,nem tesznek különbséget az országok között.Valamennyire igazuk is van.
2013. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt Nemeto-ban folyamatosan egy szintre veszik a magyarokat a romänokkal es a bulgärokkal.Nekem ez a tapasztalatom.
2013. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
Pedig meglehet nézni ki hány tudóst adott a világnak. Ki mekkora volt 500 éve. Persze ez megy a kukába. Mintha soha nem is létezett volna.
2013. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%

Na, az ő országaik meg afrikai+muszlim országok.

És még tapsikolnak is melléje.

2013. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha megnézzük, hogy melyik országokat sorolják Közép-Európához, egyértelműen Magyarország közelebb áll a balkáni színvonalhoz, mint a közép-nyugat európaihoz. Hozzáállásban határozottan, életszínvonalban pedig szintén azokat közelítjük. Abszolút érthető, ha sokan annak tekintik.
2013. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
71%

"Pedig meglehet nézni ki hány tudóst adott a világnak. Ki mekkora volt 500 éve. Persze ez megy a kukába. Mintha soha nem is létezett volna."


És mit számít az MOST? Azok a nagy tudósok kevés kivételtől eltekintve külföldön dolgoztak. Ott kapták meg a lehetőséget és a támogatást, hogy megtegyék a világot megújító felfedezéseiket. Itthon maximum egy hétköznapi egyetemi tanár vagy üzemmérnök szintjénél nem viszik többre.


Ráadásul már az is 50-70 éve volt.

2013. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16%
15-ös szerintem a szerelem szex témaköri válaszokban is 2 mondat után Orbánt tennéd felelőssé mindenért. Nem akarom védeni csak hogy minden kérdésnek az a vége hogy : mer Orbán azért az túlzás. Ahogy mi irigykedve nézünk egyes nyugati országra ők úgy nézik le egyes keletieket ennyi.
2013. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%

Nekem személyes tapasztalatom van Angliából.


Általában fogalmuk sincs mi ez, van aki Bukarestet emlegeti Budapest helyet - fura, hogy azt meg tudják - mások meg azt hiszik, hogy Magyarország Oroszország része.


Ami a legjobb, hogy az ég világon semmi féle magyar borról, vagy paprikáról, vagy kolbászról nem hallottak. A valóságban nem úgy van ahogy itt sokan hiszik, hogy ezek világhírű termékek.


Németországban is voltam egy ideig, ott tudják mi a helyzet.


Amúgy meg balkán is vagyunk.

2013. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%
Magyarorszag egy balkani orszag. PONT
2013. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%

"Magyarorszag egy balkani orszag. PONT"


Te meg sosem mehettél volna át földrajzból. PONT.

2013. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!