Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mire fel elmúltnyócév...

A Fidesz mire fel elmúltnyócévezik?

Figyelt kérdés

Senkit nem raktak börtönbe! Hagyó még kártérítést is kap, mert rossz körülmények között tartották előzetesben. Hunvaldot is kiengedték! Senkit sem vontak felelősségre.


Gyurcsány? Sukoró? Semmi. Nulla. Zéró. Ez a Fidesz.


A stadionba ölik a pénzt, ez kell? Éheznek az emberek, fiatalok színe-java már külföldön! Hova jutott ez az ország???


2013. dec. 24. 20:14
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Kövér családnak nagy érdekeltsége van a tankönyvnyomtatásban, nyomdájuk van.


A takarékszövetkezeteket is lenyúlják, ugyanúgy mint a 12 állami gazdaságot 2002-ben.

2013. dec. 24. 22:58
 42/45 anonim ***** válasza:

Magyar meccsen nem voltam, de azért nem mert nincs stadion. Külföldön voltam 2 meccsen 50 ezres stadionban, egyik se volt kiemelkedő meccs, de egy maradandó élmény volt. Bár engem a szurkolás élménye volt, ami igazán megfogott. Az emberek ezért járnak ki sport eseményekre, hogy szurkoljanak, ha egy katlanban duruzsol 20 ezer ember, akkor az biztosan hatással lesz rád és a pályán lévőkre.

20 ezres stadiont egy 2 milliós városban nem lesz nehéz megtölteni, főleg ha ennyi újdonsághoz hozzátudnak férni a szurkolók.

A plázákba se feltétlen vásárolni járnak le az emberek. Néha jól esik csak nézelődni, nyugodt 21 századi környezetben. Az új stadion is inkább a közösségről szól, mintsem, hogy ki játszik vagy ki nyeri meg a meccset ...

Kolozsváron több milliárdot költöttek a stadionra (egy magyar üzletember), ami bevonzotta a szurkolókat, pár év alatt Bl meccsen volt a csapat! Ma már Kolozsváron kettő román élvonalbeli csapat van a városban.

2013. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
illetve már voltam magyar meccsen is, de az nem nb1-es csapat volt.
2013. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Remélem tegnap óta már kényszerzubbonyba van a kérdezőnk? Nehogy akár magában is kárt tegyen. Tipikus kommunista . Nem tudom hány éves lehet de ha legalább 50 akkor biztosan besúgó spicli volt az elmúlt rendszerben. Aki jelentéseket írt még a barátairól is. Én kis faluban élek de itt is ismerek pár ilyet csak azért nem köpöm őket szemközt mert akkor én se lennék külömb.
2013. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Úristen :D Ez még tegnap este 11-kor is itt őrjöngött, és várta, hogy jöjjenek a válaszok amikre őrjöngve fog válaszolni :D Miért nem mentél ki egy tál levessel valamelyik csövihez inkább?
2013. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!