Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy külföld arról papol, hogy Magyarországon mennyire rasszisták az emberek? Szerintetek ez az emberi jogi biztos járt már romák között? Vajon utazott már tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 26. 13:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

"Azt valahogy az előbb nem említetted, hogy hangoskodnak, stb, csak annyit, hogy felszállnak és te már félsz/gyűlölködsz. "

nem vagy okos ember. Mielőtt elkezdesz itt liberális hippiskedni, előbb olvasni tanulj meg és értelmezni, mert gyakorlatilag ezt is leírtam, persze nem ezekkel a szavakkal.

2009. nov. 26. 18:57
 22/33 anonim ***** válasza:
44%

"de az oroszlános rész igen, az speciel találó."


aha, tehát a cigányok vérengző fenevadak... tényleg nem vagy rasszista. á, dehogy...

2009. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
te 82%-os még idáig nem mondtál semmi használható vagy értelmes infót, csak hőzöngtél össze-vissza tagadva. De semmi más. Olyan mintha egy gyűlésen a szónok-ra csak bekiáltanád mindig, hogy "hazuudsz!", azt akkor rád néz mindenki, hogy talán indokolod valamivel, mondasz vmi értelmeset, de csak leülsz és kussolsz. ezt csinálod itt is.
2009. nov. 26. 20:07
 24/33 anonim ***** válasza:
56%

Az oroszlános példa pedig nem jó példa. Az oroszlán ugyanis egy emberre veszélyes ragadozó állat. Mindegyik.


Ha mondjuk egy kutyát veszünk, az jobb példa: sétálsz egy utcában és szembejön veled egy nagydarab kutya. Nem ragadsz azonnal husángot, hogy agyonverd, csak ha már azelőtt elítéled a kutyát, hogy bármit tudnál róla. Elég szűklátókörűségre vallana minden kutyát agyonverni, csak azért, mert az utcán sétál.


Viszont ha a kutya a szemed láttára tépi szét a postást, akkor már okkal ragadsz botot, hiszen látod, hogy emberre is veszélyes. Így érthető?


"nem vagy okos ember. Mielőtt elkezdesz itt liberális hippiskedni, előbb olvasni tanulj meg és értelmezni, mert gyakorlatilag ezt is leírtam, persze nem ezekkel a szavakkal."


Kedve kérdező, veled pedig innentől kezdve felesleges vitatkoznunk. Az érvek helyetti sértegetés számomra az óvoda óta nem működik, ha nincs igazam, akkor mondd el nyugodtan, hogy miért nincs, a gorombáskodással ugyanúgy a világon semmit nem oldasz meg, mint a rasszista hozzáállásoddal.


A hippiket meg különösen utálom.

2009. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"És egyébként engem is idegesít "a külföldi lapok papolása" főleg azért, mert igazuk van. Ugyanis pont az ilyen kérdésfeltevőkön látszik, hogy sok ember még ma sem érti, hogy a gyűlölködés elmérgesítésével semmit sem old meg."


A gyűlöletet a jelenleg regnáló kormány szítja, hogy ők szabadon garázdálkodhassanak. Oszd meg és uralkodj! Te erről biztosan nem hallottál. Rasszista aki kimondja, hogy egy bűnöző cigány igaz?

Az a baj, hogy a sok libsi patkány szoci haverjaikkal kéz a kézben felbéreli a leghülyébb és legkönnyebben korrumpálható cigányokat, hogy szítsák a tüzet, mocskolódjanak majd csatlakoznak hozzájuk a külföldi patkánysajtónak sírnak csoportosan. Persze mivel a sajtónak hír kell, ezek megírják jól kiszínezik, hogy milyen rasszizmus van Magyarországon. Persze ha kimész Ausztriába és olvasod a "magyar cigány ne lopj" feliratot az nem rasszizmus? Ha szerinted igazuk van akkor csak sajnállak. De tudod mit? Ha annyira rosszul érzed itt magad tedd azt amit nagy Vezéretek Elqró mondott: "el lehet menni":-)

2009. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, nem értesz semmit amit itt írnak az emberek, az oroszlánost is átforgattad animal planet-témára, pedig csak pár egyszerű hasonlatot kellett volna felfognod, de nem megy az se.


Többi ember aki még hozzászól a kérdéshez:

Meg tudja valaki mondani, hogy a "ma 16:46" hozzászólásomból mi jön le, az, hogy ránézésre állapítom meg valakiről, hogy rossz cigány, vagy abból, hogy hangoskodnak, stb? Kíváncsi vagyok más felfogóképessége mennyire magasabb mint egyes hozzászólóké.

2009. nov. 26. 20:46
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon idegesít, főleg amikor pl. pont a németek pampognak nagy rasszista veszélyről, miközben ők meg hatalmas cirkuszt rendeznek abból, h az ottani Törökök egy dzsámit akarnak építeni, meg a náci múltjukkal, de az úgy tűnik már nem aktuális, sokkal veszélyesebb mondjuk a jobbik, nem?! lol
2009. nov. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok többségének a viselkedésével vannak hatalmas problémák (és itt az átlagról beszélek, és nem arról a pár százaléknyi integrálódottról). Nincsenek tekintettel semmire és senkire. Még a putrikat sem tudják tisztán tartani és saját magukat sem. Ráadásul egy átlag cigány családban 2-3 rokon tuti megfordult a sitten is. Én az ilyen alakokat nem vagyok hajlandó tolerálni. A külföld pampogása nem idegesít, hiszen ott is problémát okoznak a keresztény ellenes bevándorlók, a nyugat meg ennek issza a levét.
2009. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
én a magyar rasszistákat nagyon is megértem!!! engem mióta megerőszakolt 6 cigány férfi fényes nappal és a rendörség azt mondta h befejezik (1 hét után)a nyomotást na azóta vagyok én is rasszista mert a 100 cigányból csak 1-2 a tisztességes és az életben ha rád támad 100 nem azt a 2db fogod keresni !!!
2009. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
B.zki, ez most komoly? Tényleg megtörtént?:S:S:S:S:S:S:S (amugy kinézem belőlük, de azé ez durva)
2009. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!