Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Közvéleménykutatások szerint"...

"Közvéleménykutatások szerint" a fidesz ismét 2/3dal győzne, ha most lennének a választások. Ki mit remél a jövőtől?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha az állampolgárok többsége odáig sem jutott el a közélet tanulmányozásában, hogy a pártlistára leadott esetleges voksokat elkülönítse a megszerzett parlamenti bársonyszékek számától, akkor kétségtelen hogy marad a 2/3.
2013. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MolotovPunk ***** válasza:

Több volt kollégám is kilépett a melóhelyről és elment az országból most a hónapok alatt is és nagyon úgy néz ki a helyzet,hogy ez a tendencia nem áll meg a fiatalok körében míg itt nem lesz normális megélhetés.

3 és fél év alatt több mint 500ezren hagyták el az országot körülbelül.Viszont visszatérve a kérdésre:győzni fognak a narancsosok szerintem is,viszont nem sokkal.

Mondjuk én ennek ellenére kívánom a jobb oldal vereségét.

2013. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez a felmérés érdekes, mert akárkivel beszélek, az emberek 90%a utálja a fideszt, még azok is akik rá szavaztak, nem tudom ezeket az eredményeket kik gyártják.


Én arra tippelek, hogy vannak fanatikusok, meg vannak olyan megkérdezettek akik nem mondják meg, kire szavaznak, illetve megnemkérdezettek.


Akik meg általában ide írnak és fideszesek, az én meglátásaim szerint csökkent értelmi képességű emberek, tehát egy megvezethető bázis.

2013. dec. 21. 04:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt remélem, hogy hamarosan piszokjó életem lesz Nyugaton, távol a fidióta ámokfutók pályájától.
2013. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazából a megfogalmazás rossz, mert nem a FIDESZ fog győzni, hanem a többi párt veszíteni.


Azért rossz ez a megfogalmazás, mert a FIDESZ passzív magatartást tanúsít, nem kell semmit tennie a győzelemért, sőt tovább folytathatja a szememben arrogáns, képmutató politikáját, anélkül, hogy bármin változtatnia, bármire reagálnia kellene. Az ellenzék vereségének az oka, hogy hiteltelenek, inkompetensek, nem értik az emberek igényeit, a rendszerváltást követő vadnyugati politikai kommunikációt folytatják, amelyik már régen idejétmúlt.

2013. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 UFOTOCH ***** válasza:

"...a rendszerváltást követő vadnyugati politikai kommunikációt folytatják..."


Ez a megfogalmazás nagyon tetszik.

2013. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Azért rossz ez a megfogalmazás, mert a FIDESZ passzív magatartást tanúsít, nem kell semmit tennie a győzelemért, sőt tovább folytathatja a szememben arrogáns, képmutató politikáját, anélkül, hogy bármin változtatnia, bármire reagálnia kellene. "


Ez számomra teljesen megdöbbentő, mert a jelek azt mutatják, hogy tényleg nem zavarja ez a többséget.

Valóban nincs kompetens ellenzék, de talán kevésbé tenné tönkre az országot, mint a fidesz, és kevésbé diktatorikus lenne. Sajnos az utóbb 8 évben annyi minden történt ebben az országban, hogy az emberek nem bízhatnak a politikában.

Ma szerintem egyik párt sem érti az emberek igényeit, látszik, hogy teljesen más társadalmi rétegből jönnek. De pl az mszp őskommunista munkátkenyeret kampánya is hihetetlenül primitív szintre süllyedt vissza a fidesz mellé. És ez a 2 vezető párt.

2013. dec. 21. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!