Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Közvéleménykutatások szerint"...

"Közvéleménykutatások szerint" a fidesz ismét 2/3dal győzne, ha most lennének a választások. Ki mit remél a jövőtől?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Kizárt, nem fognak már győzni... Mindenki utálja már őket.
2013. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem biztosan győznek, valószínű az abszolút többség is meglesz számukra, a 2/3-ot viszont nem hiszem.
2013. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 UFOTOCH ***** válasza:
87%
Hol végzik ezeket a közvélemény kutatásokat? 2/3 fix, hogy nem lesz nekik.
2013. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy nem lesz. Egy rétegnek jó, az ország jelentős részén szegénység van.

Nem rég voltam egy vásáron. A saját remékeintket árultuk 3-ad áron, nagyon olcsón szerzem be az alapanyagot. Erre közölték, hogy drága. 450 ft lassan egy kiló kenyeret se kapsz. Pedig Pesten volt a vásár, nem borsodban.

2013. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Győzni fognak valószínűleg, de hogy nem 2/3-al az szinte biztos. Ennyire csak nem lehetnek hülyék az emberek... Legalábbis remélem...
2013. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dick Esmen ***** válasza:
76%
Nem remélek én már semmit.
2013. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 viktorvarga ***** válasza:
64%
számitsunk a legrosszabra,reméljük a leg jobbik at:)vagy hogyis van ez az ősi kinai közmondás...
2013. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Semmit sem várok a jövőtől, már lassan az élettől sem. Simán vannak olyan hülyék az emberek, hogy újra győzni fog a Fidesz. Hiába vették el a nyugdíj megtakarítást, trafikokat és még sok mást. A pénzünkből stadionokat építenek vagy a haveroknak adják. A nyelvoktatást is lehetetlenné akarják tenni. Ha nem beszélünk nyelveket, akkor nem tudunk külföldön munkát vállalni. Sőt, kilépünk az Eu-ból is, a határokat pedig lezárják. Előbb-utóbb éhbérét fognak az emberek robotolni, mint Távol-Keleten. Így több fog jutni a kiváltságos rétegnek és Orbán többi gyerekének esküvőjére. Én ezt nézem ki a jövőből.
2013. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 UFOTOCH ***** válasza:
76%

Magyarország teljesen le van csúszva, az embereket pedig a totális sötétség jellemzi. A fiatalok többsége (köztük én is) abszolút, de nem Magyarországra képzeli el a jövőjét. Magyarországon csak azok maradnak akik már öregnek érzik magukat egy új élet megkezdéséhez külföldön, ezek főként a 40+ éves emberek.

Itt semmi sem fog történni és ez már nem pesszimizmus, hanem színtiszta realitás.

2013. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem sem lesz már semmi ebből az országnak nevezett valamiből. Trianonnál az egész területet fel kellett volna osztani a fenébe. Már lehet jobban élnénk.
2013. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!