Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről? Mennyi belőle az igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 16. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
A cion bölcsinek jegyzőkönyve állítólag hamisítvány, de ettől még érdekes dolgok vannak leírva benne.
2013. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem meglepő. Kb mintha azt írná sok soron keresztül. Érvényesítsük az akaratunk érvényesítsük... Kb az összes diktátornak ez a módszere.
2013. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen kamu az egész.


De a multik stratégiájában sok minden tetten érhető belőle.


Nem most találták ezt ki és nem a multik. A nagy hatalmak mindig is hasonló elvek alapján alakították a külpolitikát.

2013. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
semmi. csak az idiótákat meg lehet vele szívatni. van aki nem alszik nyugodtan, mert el is hiszi...
2013. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy kamu az egész?

Talán van, ami nem felismerhető a magyar történésekben?

2013. dec. 16. 13:15
 6/28 anonim ***** válasza:
Éppen hogy a magyar történések alapján írták...
2013. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kérdező! Sikerült! Tökéletesen megvezettek! Ez volt a céljuk! Lásd, mindjárt az elejéből:

"Létrehoztunk egy demokráciának elnevezett rendszert, amit az ostoba barmok szabadságnak hisznek. Nem ismerték fel, hogy a mindenkori elölőé a hatalom. Azé, aki megmondja, kire lehet szavazni."

Mit gondolsz, nekem ki mondja meg, kire lehet szavazni? Kezdjük azzal, ha ezt valaki meg akarja nekem mondani, onnantól az nem demokrácia! Tehát arra már nem is figyelek, mit mond, hiszen az alap nem igaz. Onnantól mitől lenne igaz a többi?

ÉS mit gondolok én, ki mondja meg neked, kire lehet szavazni? Nos én azt gondolom, ők mondják meg neked. Előadnak egy szép hihető mesét, látszólag illeszkedőt, persze úgy, ne vedd észre, hol a hiba. Hát így történik a "megmondás". Látszólag te döntesz, valójában megvezettek. Téged, mert hagytad. Engem nem, mert nem hagytam nekik. Ez kettőnk között mindössze a különbség. Látszólag nem nagy, de óriási a következménye.

Te hagyod, hogy meséljenek neked, én kitalálom a mesét.

2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Cion bölcsei nyomán

ha esteleg eljutott valaki a főcimig

Ez olyan mint Asimov nyomán írta Kis Jancsi

Ettöl még nem a cinon bölcsei.

Viszont az egy igen tanulságos könyv

Ajánlott elolvasni vagy maradni a "független" rtl híradónál

XD szóval széles látókör

am ezt tényleg csak a magyar körülményekre írhatták miszont a működését jól felvázolja az igaz hogy néha sarkít de a bíróság vezető pozitúrák nagyon is korruptak.

Vajon miért a főnök fia az aligazgató? Akár egy sima cégnél? Na ugyan ez globálisan. Csak a zsidaj egy nagy családként tekint önmagára

2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Mit gondolsz, nekem ki mondja meg, kire lehet szavazni?"


Nagyon aranyos vagy, hogy azt gondolod, h te döntöd el.

Kb, mint évek óta MSZP vagy FIDESZ.

Ennyi lehetőséged van és mindkettő egy kutya.

2013. dec. 16. 13:55
 10/28 anonim ***** válasza:
8%

usa példára van kiépítve mint demokrata vagy republik mind a kettő küldi a katonát írtani a gyerekeket meg nőket hogy a zsidók új lakóparkokat kapjanak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

de shhsssss mert ők am jók szóval nehogy valaki fasiztázni merjen mert őket nem lehet. egyedül nekik szabad bárkit elitélni a gójoknak kuss

2013. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!