Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem bosszant a kötelez...

Titeket nem bosszant a kötelező TB?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon igazságtalan, gyakorlatilag arra megy ki az egész, hogy egy tehetősebb társadalmi réteg fizet azért, hogy a csóróknak legyen kórháza.
2013. dec. 15. 22:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek mások, a lecsúszott emberek oldják meg ahogy akarják de ne közpénzből.
2013. dec. 16. 09:13
 22/27 Andizsuzsi ***** válasza:

Te ágáltál a köztemetés ellen is?


Amúgy azt sosem tudhatod, hogy mikor veszed az állami ellátást igénybe. Ha elüt egy autó, szívrohamot kapsz az aggodalomtól, hogy a te pénzeden fogják az én férjemnek a szívátültetését megcsinálni, akkor a mentő (az állami) téged is először az állami kórházba fog vinni, a szaros életedet ők fogják állami pénzen megmenteni, aztán mehetsz a magánklinikádra rehabilitálódni. Jó egészséget.

2013. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Engem nem érdekelnek mások, a lecsúszott emberek oldják meg ahogy akarják de ne közpénzből."


Nem szoktam ilyet kívánni, de remélem Te is a sorsukra jutsz. Kíváncsi lennék rá, hogy utána is ilyen nagy szád lenne-e.

2013. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jajj de kemény vagy utolsó mindjárt sírok :'( az embe csak annyit ker hogy ne kelljen közösködnie ha nem akar erre rögtön rosszfiú, nevetséges gondolkodás.
2013. dec. 16. 13:23
 25/27 UFOTOCH ***** válasza:
2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ne aggódj el is megyek erről a trágyadombról.
2013. dec. 16. 17:58
 27/27 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__516..


Köszönöm a válaszokat. Valójában én írtam ki mind a két kérdést egy kísérlet volt az itteni válaszadókkal kapcsolatban és beigazolódott a gyanúm. Gyakorlatilag tökmindegy mit kérdezel, egyetértésben soha nincsenek a válaszadók (na jó azt hiszem egy valaki egyetértett az egyik kérdés alatt) az a lényeg, hogy a TB-t támogató kérdés alá csupa olyan válaszolt aki utálja, a TB-t szapuló kérdés alá meg csak olyan válaszok érkeztek, hogy mekkora szemét vagyok én.

2013. dec. 16. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!