Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy annyira okos, értelmes...

Egy annyira okos, értelmes ember, mint Vágó István, hogyan támogathat egy olyan országvesztő pszichopatát, mint Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés
Vágó István a Demokratikus Koalíció és Gyurcsány nagy támogatója. Megáll az eszem.

2013. dec. 15. 12:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
A zsidózósok 12 évesek vagy idősebb fogyatékosok?:)
2013. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Anyuci zsidó, akkor szerintetek?

2013. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
A hozzászólók értelmi szintjét elnézve, szerintem örülnének , ha már negyed annyira okosak lennének, mint Vágó.
2013. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
vágó lehet okos, de egy mocskos kommunista és ez mindent felülír! ha okosságát, ismertségét hazarombolásra használja, akkor megvetnivaló! az okos és hazaszerető ember nem támogatja az internacionalista, kommunista és libsi gyökerekkel rendelkező dk-t (vagy mszp-t, együtt2014-et, lmp-t, st.) és vezetőjét gyurcsótányt!
2013. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
Hanem csak a hazudozó kisemmiző népvezért! Igaz? Szeretném ha negyed annyi eszem lenne mint Vágónak! Azt hiszem ti is. Talán akkor nem csak kommunistázni zsidózni meg hazaárulózni tudnátok!
2013. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

Joe Makepeace, te libsi, a te kommmunista oldalad tette tönkre az országot SZÁNDÉKOSAN!!! most már tucatjára és még te papolsz?

nem szégyelled magad? te bollibsi!

2013. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell szégyellnie magát! És neked?
2013. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"Az eszük az annyi:

"én vagyok ám a bunkó-birka büszke hazafi ősmagyar"

ennyit tud a baromja! Meg jó esetben a házszámát..."


Ahogy elolvasrtam az irományodat az jött le, hogy nektek se lehet több.

2013. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%
Van egy definició. Az okos ember szereti a hülye társaságát mert irányithatja és amikor eljön a megfelelő idő letaszithatja a trónról. A hülye szereti azokos társaságát mert akkor úgy érzi van kire támaszkodnia húzos helyzetben. AZ ELLENTÉTEK VONZÁK EGYMÁST.
2013. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!