Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy Szegedi...

Ti elhiszitek, hogy Szegedi Csanád egyik napról a másikra fasisztából egyik napról a másikra bűnbánó hittérítővé vált, mert közölték vele, hogy az egyik őse származását?

Figyelt kérdés

Engem meglep Szegedi Csanád átalakulása. Nektek nincs semmi fura benne? Hogy most a világot járja megtérése történetével? Közben elteszi az őt saját magát gyűlölő párt pénzét, amit azért kapott mert ő tudott leghangosabban gyűlöletre uszítani a zsidóság ellen, azaz saját maga ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=p3zUYIJhN-w

A Jobbik nem furcsa?



2013. dec. 11. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Rendben
2013. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
Akkor a fasiszták helyett a gyűlölködők szót használom, vagy azokat, akik megvetnek másokat a származásuk miatt.
2013. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Jó persze, ha a Jobbik fasiszta, akkor az MSZP meg kommunista, a Fidesz meg monarchista, a DK meg egy elmeosztály, az Együtt-Senkisemtudjamianevünk meg egy libapásztor párt. Hü.lyeségeket én is tudok mondani.


Amúgy meg valóban nem normális ez az ember. Kiderül, hogy egy távoli felmenője zsidó, vagyis van vagy 3,65% zsidó vér az ereiben és akkor most ő innentől a főrabbi. Könyörgöm, szerintem a világon nincs olyan ember, akinek az összes őse a saját nemzetéből származik.

2013. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

"Akkor a fasiszták helyett a gyűlölködők szót használom, vagy azokat, akik megvetnek másokat a származásuk miatt.

"


kinek van gondja kinek a származásával? Én pl nem utálom a cigányt mert cigány, vagy mert barna a bőre, azért utálom mert bűnöző, és amíg jobban meg nem ismerek egyet, addig megmarad ez az "előítélet", ez egy természetes védekezési mechanizmus, felismerjük a veszélyt a tapasztalatok után

2013. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Szegedit mint minden zsidót csak a pénz mozgatta, fajára jellemzően mindig arra forog szélkakasként amerről a pénz szele fúj.
2013. dec. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csanád vagy zsidó kém volt a Jobbikban, vagy a Jobbik kéme most a zsidók közt.
2013. dec. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezt valami miatt nem tudom kételkedés nélkül elhinni. :)
2013. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A zsidók beépített embere volt szerintem.
2013. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!