Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy Szegedi...

Ti elhiszitek, hogy Szegedi Csanád egyik napról a másikra fasisztából egyik napról a másikra bűnbánó hittérítővé vált, mert közölték vele, hogy az egyik őse származását?

Figyelt kérdés

Engem meglep Szegedi Csanád átalakulása. Nektek nincs semmi fura benne? Hogy most a világot járja megtérése történetével? Közben elteszi az őt saját magát gyűlölő párt pénzét, amit azért kapott mert ő tudott leghangosabban gyűlöletre uszítani a zsidóság ellen, azaz saját maga ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=p3zUYIJhN-w

A Jobbik nem furcsa?



2013. dec. 11. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
hol vannak itt fasiszták
2013. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2013. dec. 11. 23:19
 3/18 Ozmium42 ***** válasza:
75%
Szegedi Csanád egy identitászavaros ember, aki egyszer zsidó létére a hiányzó magyarságtartalmának túlkompenzálásából akart megélni, majd miután ez befuccsolt, most a zsidóságából épít karriert. A diaszpóra és a mimikri identitásra gyakorolt kóros hatásai.
2013. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
A megvilágosodás egyetlen pillanat műve, szóval hihető.
2013. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Látom a gonosz gyűlölködők ellen harcoló siserehad most nagyon elemében van gyűlölet terén. :)
2013. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy meg ez egy beteg ember, nem kell vele foglalkozni.

Szerintem annyira ledöbbentette őt a tény, hogy már nem futhat be karriert a Jobbikban, hogy rögtön átállt a másik oldalra és most ott próbál felkapaszkodni. Az ilyeneknek tökmindegy, csak ismerjék el őket.

2013. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

"Nem gyűlölködöm én.

Csak tény, hogy aki jobbikos, az fasiszta, a fasiszta meg nem ember.

Ettől nem gyűlölöm, csak sajnálom őket."


De gondolom, ha ezt a három mondatot egy gonosz fasiszta leírta volna a négerekre vagy a cigányokra, akkor már egyből szólnának az antirasszista háborúba hívó fanfárok, hogy mindenki küzdjön a gyűlölet és kirekesztés ellen.

2013. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, biztos.
2013. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

A fasisztákat azért sajnálom, mert magukat fosztják meg egy csomó mindentől, ami jó ebben az életben.

De ők tudják, felnőtt emberek, azt csinálnak, amit akarnak.

Mások meg normálisan élnek, ennyi.

2013. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

62-es, ez a nagy fasisztázás már elég rég óta nem menő, szóval szerintem ne járasd le magad.

Az ilyen hozzászólásokkal szerintem csak a széljobb malmára hajtod a vizet, de te tudod...

2013. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!