Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ad Orbán már a...

Miért nem ad Orbán már a látszatra se?

Figyelt kérdés
Az előző kormányzása alatt a szőlőtámogatásoknál még azt mondta, hogy "ne mi kapjuk a legtöbbet". Most már mindenütt, mindenből ők kapják a legtöbbet. A Közgép kapja messze a legtöbb közbeszerzést, a felcsúti futballakadémia kapja a legtöbb tao támogatást (kb 10-szer annyit mint az utána következő egyesület) stb.

2013. dec. 10. 22:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De, komolyan gondolom. Egész vidékek vannak, ahol az önkormányzat és az iskola az egyetlen munkaadó beleértve a közmunkát is. A tanároknak korábban az iskolaigazgató volt a munkáltatójuk, most mindenkinek a Klebelsberg Központ. Aki nem áll be a fideszes sorba, az megnézheti magát a munka világában is. Nem mindenütt van ez még így, de egyre több helyen, ahogy egyre több szektort szállnak meg.
2013. dec. 10. 23:16
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, az ilyen emberek miatt, akik képesek ennyivel beérni és képtelenek az istenadta jogukkal élni, azok miatt nem lesz sosem változás ebben az országban. Az ilyen emberek meg is érdemlik amit kapnak, mindenki fülét farkát behúzza évek óta. Ki kell menni az utcára és ennyi, nincs más megoldás, nem lesz változás csak akkor, ha lépünk.
2013. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsò, akkor menjèl ki az utcára, senki nem tart vissza! Kèszíts kormányellenes videókat, tarts beszèdeket ès tiltakozz meg tüntess!


Ne csak itt legyen nagy arcod.

2013. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 GentLnazi válasza:
Remélem vagy leváltják vagy lelövik,az kéne mnt Egyiptomban ,lelőnémek pár politikust meg rendőrt ,rögtön tudnák hol a helyük
2013. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pedig csak itt lehet, mert én megmondó ember vagyok és rám nem hallgatnának, már csak abból az okból kifolyólag, hogy 19 éves vagyok. Amúgy diáktüntetésekkor képviseltem a korosztályom, több kisebb pártfüggetlen vagy semleges pártok tüntetésén megjelentem. Sajnos a többség mit sem reagál, videók készítéséhez pedig nem értek.
2013. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
KI KELL MENNI, KI KELL MENNI (itt kezdem a kampányom).
2013. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert azóta rájött, hogy a választókat ez marhára nem érdekli. Most lehet ezen felháborodni, attól még így van, tessék megnézni a közvélemény kutatásokat.
2013. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon szomorú. Úgy tűnik, hogy itt tényleg természetesnek veszik az emberek, hogy aki hatalmon van, az lop. Aki meg a főhatalmat gyakorolja, az a legtöbbet lop.
2013. dec. 11. 08:24
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért adna? A hatalom az ő kezében és a hívei kezében van! Aki tiltakozna, az éhen is halna. A jogállamot már szétverte, a szakszervezeteknek, a dolgozóknak nincs semmi joga. Vannak még, akiknek félteni kell az állasukat, ezért inkább hallgatnak.
2013. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
19: A jogállamot nem A Fidesz és Orbán verte egyedül szét, hanem az egész politikai elit. De az igazán lényeges ebben, hogy MI, azaz a társadalom hagytuk ezt.
2013. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!