Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog a baloldali pártra...

Ki fog a baloldali pártra szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 21:00
1 2 3
 11/22 Noriko. ***** válasza:
45%
Én is baloldali párt közül fogok választani. Előbb vágnám le a kezem, minthogy ezek után a Fideszre zavazzak, a Jobbik programja pedig nem tetszik.
2013. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Csak a baloldal jöhet számításba nálam. Orbán elvette a munkások jogait. az adókat bőven növelte nincs rendes munka nincs rendes fizetés, az ismerőseim lassan kimennek mind külföldre. Én nem megyek el de orbánra soha nem szavazok.
2013. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "a baloldali párt", amúgy dögöljön meg mindegyik, jobb és bal is.
2013. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még van aki ennyire lelkesen tapsol az LMP-nek. Én legutóbb rájuk szavaztam, adjuk meg az esélyt alapon - amit meg is kaptak ugye! - de többet nem fogok szerintem rájuk szavazni. Annyira mégse nagy szám, mint gondoltam.
2013. dec. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert aztán az LMP az nem replay gomb. :D Eleve bukott politikusokból verbuválódott össze, aztán a legelső fontos kérdésnél ketté szakadt a párt. Ez aztán tényleg más, mint amit eddig megszoktunk. De mint mondtam, minél többen szavaznak az LMP-re, annál jobb!
2013. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Eleve bukott politikusokból verbuválódott össze"


Na igen de amikor én még hittem bennük akkor kissé más volt a helyzet. Olyan emberek voltak körülötte akiben tényleg hittem, és igazából ma is hiszek. Csakhogy már azok is csalódtak benne és rég nem tartoznak az LMP-hez. Aki maradt az többnyire olyan is... Csak a pénz és a hatalom legyen minél nagyobb. Semmivel se jobb mint a többiek.

2013. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Aki 8 év tehetetlenséget nem vett észre. És inkább az ördögnek is eladja a lelkét csak nehogy a jobboldal nyerjen.
2013. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Replay gomb az lmp? Hát akkor szavazzuk meg megint az mszpt vagy a fideszt. Mert azok az igazi replay gombok, de nem zavar, mert mi szeretjük ha szenvedve kell leélni az életünket.


Ti ennyire retardáltak vagytok? Már ne haragudjatok. Volt már hatalmon az lmp? Nem. A fidesz és az mszp? Igen. Csináltak valami JÓT? NEM. AKKOR MIÉRT SZAVAZZÁTOK MÁR MEGINT MEG ŐKET?


8 évig lázas voltál, majd most 4 éve tüdőgyulladásod van, de nem baj, szavazzuk meg akkor megint a tüdőgyulladást vagy a lázat, mert a harmadik lehetőséget nem ismerjük, még véletlen az csak egy egyszerű nátha lenne. Áh, jó nekünk a komolyabb betegség is.


És ide nem feltétlenül kellene az lmpt érteni. Van 40 másik. Demokráciában szétszoktak nézni a lehetőségek között.


Aki a fideszre meg az mszp és többi kis szakadékára szavaz, az komcsi. Akár tetszik akár nem. Azok az emberek nem tudnak továbblépni, FEJLŐDNI, ÚJ DOLGOKAT KIPRÓBÁLNI.


Meg is érdemlitek. Olyan a vezetője egy országnak amilyen a lakossága.

2013. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp oda szavazok ahol Bajnai lesz, benne látom azt az elkötelezett őszinte hozzáértő embert aki higgadtan hozzáértéssel és felelősen gondolkodik, nem kapkod fűhöz fához nem szabadságharcol nem hőzöng, csak higgadtan teszi a dolgát az Ország érdekében.

Ez a vele kapcsolatos libázás engem nem érdekel ez csak pár elmebeteg szajkózza még mindig.

2013. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én mindenképp, Bajnaira! Ő az egyetlen normális, józan politikus.
2013. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!