Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyjuk, hogy rajtunk...

Miért hagyjuk, hogy rajtunk élősködjön a politikai elit és annak udvara immár 23 éve?

Figyelt kérdés

Ez a 9. kormány és ez már tényleg elvitte a prímet. Tényleg hisz még benne valaki abban, hogy egy párt fogja helyreállítani ezt az országot?


Szerintem már képtelenség felfogni józan ésszel, hogy eddig mennyi sz.rt toltak le az emberek torkán. Elég az elmúlt 4 évet nézni. Nem értem a többség gondolkodását, számomra teljesen irracionális ez a viselkedés.


Mennyi minden fér belénk emberek?


2013. dec. 8. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Több ezer éve. Az egész a földműveléssel kezdődött. Voltak akiknek nem fűlött a foguk a munkához és kitalálták, hogy övék a föld meg a hatalom. Martalóc rablók. A birkák meg restek felnyársalni őket. Jelenleg a bérköltség 70%-ára tart igényt a maffiózó bagázs. Amennyiben megérem az átlagéletkort a jelen szabályok szerint a befizetett járulékok 30%-ra tarthatok igényt. A jelenkor rablólovagjai ebből is 70%-ot nyúlnak le. Most nem az egy tized a módi mint régebben, hanem a 7, de emellé még ajvékolnak, hogy kevés a lé. Tudniillik csótányéknál népes az éhes rokonság.
2013. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem hagyom, hogy élősködjenek rajtam. Minden nap elénekelem az internacionálét, és a bécsi munkásindulót.

Egyre öntudatosabban vetem bele magam az osztályharcba.

Komolyra véve a szót...

Számomra az a megdöbbentő, hogy az elmúlt 4 év legnagyobb utcai megmozdulásai a kormánypárti békemenetek voltak. Akkor kérdezem én, hol vannak az elégedetlenkedők, az állítólagos többség ? Itt a GYK-n ? Miért nem mozdulnak meg ?

Erre két válaszom van. Vagy nincs is annyi elégedetlenkedő, mint azt egyesek látni vélik, vagy nincs olyan hiteles politikai erő amely mögött fel tudnának sorakozni.

2013. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, aki mögé felsorakoznék, ez a baj.
2013. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
# 11 Ennél azért árnyaltabbak a dolgok, eléggé leáltalánosítottad.
2013. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Állandóan szidjuk a politikai elitet mégis mindig rájuk szavazunk. Akkor miről beszélsz? Nem kell sem a fideszre sem az mszp-re szavazni és meglásd,nem ők lesznek hatalmon!
2013. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ott a pont aki azt írta, hogy belenyugszunk a megváltoztathatatlanba. Akiknek csak egy kicsi rálátásuk van ami történik a rendszerváltás óta azok agymosáson vettek részt az előző rendszerben. Én is oda tartozom. Agymosás alatt a türelmet, a kivárást, a szolgalelkűséget, alázatot értem . Sajnos ezt a nevelést kaptuk. De azért ne felejtsük el, hogy időnként - a történelem már bizonyított nem egyszer - kihozzák belőlünk az állatot.
2013. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!