Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik sem rasszista?

Egyik sem rasszista?

2013. dec. 8. 15:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Remélem valakik nagyon gyorsan helyre fogják tenni ezt az egész cigánykérdést meg a nyomort Magyarországon, mert már lassan minden olyan, mintha Weimari köztársaság 2.0-ban élnénk, annyi különbséggel, hogy az akkori németekkel ellentétben minket még a drága cigányok is gyilkolásznak.


Ha ez így folytatódik, akkor ez a sok istenbarma fog hatalomra kerülni, aztán vagy elkezdik lemészárolni a cigányokat, vagy kirobbantanak valami háborút a szomszédos országok ellen, amekkora idióták, de a vége akkor is az lesz, mint a náci Németországnak, csak minket a NATO fog megszállni és felosztanak majd a szomszédok között.

2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy nem, nyomorult rasszista mind, ezért nem szavaz rájuk egy épelméjű ember sem, és még képesek azt mondani, hogy a Jobbik nem rasszista.
2013. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Rasszista? Könyörgöm! Mind tudjuk, h miről beszélnek. Őszintén... nem nyílik ki a bicska senki zsebében, aki DOLGOZIK, vagy PRÓBÁL DOLGOZNI, vagy egyáltalán PRÓBÁL MEGÉLNI, hogy bűntetlenül betörnek, lopnak, kinyírják a házőrző kutyákat, nőket molesztálnak, a reggeli járatokon a munkanélküli senkiházija az új okostelefonjáról hallgatja a roma zenét, leszarva, hogy kit zavar vele? Hogy az iskolázatlan( 8 általános pedig nem egy nagy kunszt!!!) gyerekeiknek milyen mocskos a szája, meg ahogy viselkednek a felnőttekkel? Ahogy cigit meg pénzt megy "csak egy telefonhívást" tarhálnak? Hogy az iskolákban/óvodákban tetűjárvány van, mert megfenyegetik a védőnőt, ha nem írja vissza a gyerekeiket? Hogy a vonaton/buszon 90%-os kedvezménnyel járnak lopni/tarhálni/balhézni, de még azt sem fizetik ki, hanem inkább balhéznak, még én, aki TANULOK és mellette DOLGOZOK, hogy ne dögöljenek meg a szüleim max 50%-os kedvezményre vagyok jogosult, de pl anyámék már erre sem? Ezek nem mítoszok! Általam ÁTÉLT és ÉLETSZERŰ helyzetek! Milyen rasszizmusról beszélünk, amikor azért megvernek valakit csordástól, mert címeres baseball sapit viselt az illető? ÉS NEM EGY KARLENGETŐ NÁCIRÓL BESZÉLEK! Mindenhol replikáznak, mindenhol beszólnak, nem emberként viselkednek! Buták, közönségesek! És kérdezem én: azok a cigányok, akik normálisan élnek, dolgoznak, ismernek szavakat a "gecííí"-n kívül is, nekik miért megy? Még nagyobb szánalom, hogy az előbbi kultúra terjed, nem csak azon etnikumon belül. (Természetesen hasonló véleményem van a díszmagyar vállalkozókról is, akiket neveznék inkább maffiózó csótányoknak, mint üzletembereknek, hogy a "mégtöbbet" miatt nyomorognak, de mennyien!!!) Erre, itt van ez a párt.... akitől pár éve még a változást vártuk (ÉN IS). És ilyenekt mondanak, h "dögkutakban végzik" meg kitoloncolni az országból? Ezek nem politikusok, hanem balhékeresők! A szememben semmivel nem különbek, mert ugyanúgy sértenek ártatlanokat, de tovább megyek.... ha egy idő után majd egy másik (akármilyen jellegű) csoport fogja szúrni a szemüket, az is "FÉREG" lesz? Nem hiszem el, hogy Magyarország valóban itt tart! Rengeteg, megvezethető buta birka! Az egyik rasszistázik, a másik cigányozik.... Nem kell annyira liberálisnak lenni ám, de jó lenne már ember módjára viselkedni, és túllátni a "valóságshok" meg az "éjjel nappal Budapest" meg a hasonló építő médián, meg a sok megvezetésen, ami ér minket! És mit tesz a jó kormányunk a butaság ellen? Hát leépíti az oktatást! Sok buta ember előbb utóbb abbahagyja a háborgást.... Komolyan elszomorodtam már...
2013. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

Jól van 13-as, akkor szerinted mi a megoldás?

Mert most mindenkit lehülyéztél és állatoztál a cigányoktól kezdve a szélsőjobbon át a liberálisokig, de azt egy szóval nem mondtad el, hogy helyette minek kéne lennie.


Attól ilyenek, hogy leépítik az oktatást? Ez hogy működik a gyakorlatban? Kevesebb verset elemeznek órán vagy kevesebb összeadást végeznek el és megvadulnak tőle vagy mi?

2013. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

11.


Azért erős túlzás párhuzamot vonni a Weimari köztársaság meg a mai Magyarország között.


Ott a zsidók nem gyilkolászták halomra a németeket és nem voltak olyan sokan, mint itt a cigányok.


A magyarok jogosan haragszanak a cigányokra.


Várható volt.A szoci rendszerben rövid pórázon voltak tartva a cigányok, a kommunisták nem tolerálták a lusta , élősködő életmódjukat.


Azóta eltelt több, mint 20 év.

A magyarok nagyon sokáig semmi ellenállást nem mutattak a barbár cigánysággal szemben, mivel hozzászoktak, hogy a rendőrök elviszik őket.

De már kezdenek rájönni, hogy a rendőrségre nem számíthatnak, ezért félkatonai szervezeteket szervez a lakosság.

2013. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Azért erős túlzás párhuzamot vonni a Weimari köztársaság meg a mai Magyarország között.

Ott a zsidók nem gyilkolászták halomra a németeket és nem voltak olyan sokan, mint itt a cigányok."


Én is pontosan ezt írtam, nem tehetek róla, hogy nem olvasol elég figyelmesen.

2013. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Volt Devecserben melegfelvonulás?
2013. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

@18:54

Volt hát, nem láttad a videón? Ott vonultak...

2013. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

De, azért kérdeztem. :)

Ennyi bzit nem láttam még egy helyen.

2013. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Dehogynem, ez az! Az emberek nem fogják fel, hogy nem általánosítunk! Lehet, hogy a cigányok 90% olyan, amilyen, de ha csak 1 normális is van köztük (én már találkoztam tisztességes, dolgozó cigánnyal is!!!!) akkor nem lehet azt mondani, hogy az összeset kitoloncoljuk az országból, mert ezzel a maradék cigányt, aki épp, vagy véletlenül normális, megsértjük! Miért nem azt mondják, hogy a 90%-uk ilyen? De nem ezt mondják!


Amit sok cigány művel az vérlázító, mert elegem van ezekből az emberekből, de ez is ugyanolyan vérlázító! Milyen országban élünk, ahol ez megtörténhet? Én akárkit utálok, sosem tudnám felakasztani, vagy erőszakkal behatolni a házába, ez szégyen és gyalázat!


Én az ilyen embereket toloncolnám ki az országból, akik csak hergelik a népet, undorodom tőlük!


Amúgy ez helyi vagy országos JOBBIK rendezvény volt??? Ha helyi, akkor is rossz, de ha országos és ha elhatárolódnak ettől, akkor okés. Pedig kezdtem megkedvelni a JOBBIKOT, mert az országos vezetés egészen normális, és a magyarok érdekeit képviselik, de amit ezek műveltek, ezek után SOSEM SZAVAZNÉK A JOBBIKRA, PEDIG GONDOLKODTAM RAJTA, MERT Vonáék szimpatikusak!

2013. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!