Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyanús ez a sok Orbán...

Nem gyanús ez a sok Orbán Viktoros alákérdezés?

Figyelt kérdés

Eddig nem olvastam ezt a kategóriát, de gyanús ez a rengeteg alákérdezés, hogy "Mennyi jót tett Orbán Viktor?", "Mit kaptál Orbán Viktortól?", "Mennyivel jobb az életed Orbán Viktor uralma alatt?" stb.


Aztán jönnek a negatív válaszok, amire a kérdező meghazudtolja a válaszadókat, hogy biztosan nem is élnek rosszabbul, biztos többet keresnek, csak hazudnak hogy nem.


Valószínűleg a válaszolók nagyon buták lehetnek, ha nem jól tudják, hogy ők igenis jobban keresnek :)



2013. dec. 7. 09:59
1 2
 11/11 Joe Makepeace ***** válasza:

Ez a csomó idióta fideszes képtelen a viktorka hátsójából kiszedni a fejét, de az tuti hogy ez a "kormány" katasztrófát okozott az országnak a MAGYAR NÉPnek, egy csöppet normálisabb, közepesen civilizált országban már rég a vádlottak padján lenne a helyük, nem pedig az ország élén! Egyébként hogy ez a sok pofátlan tenyérbemászó unszimpatikus pöffeszkedő büdös senkiházi mit képzel magáról, hogy mit meg nem enged magának az valami fölháborító és vérlázító!

Azt jön a birka, aki amúgy ugyanúgy szív, mint mindenki más, de ő a kis narancssárgás napszemcsijén keresztül máshogy akarja látni a helyzetet, de nem élünk még attól a Marson, mert ÉN AZT MONDTAM!!

Nyugi ez a fidesz-kormány oda fog kerülni jövőre ahová való, dumál ez a sok hülye amit akar!

Azért nem egy középkori nép vagyunk, hogy ennyi hülye tapsoljon önként ahhoz, hogy a MAGYAR NÉP szájába sz rnak!

2013. dec. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!