Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyanús ez a sok Orbán...

Nem gyanús ez a sok Orbán Viktoros alákérdezés?

Figyelt kérdés

Eddig nem olvastam ezt a kategóriát, de gyanús ez a rengeteg alákérdezés, hogy "Mennyi jót tett Orbán Viktor?", "Mit kaptál Orbán Viktortól?", "Mennyivel jobb az életed Orbán Viktor uralma alatt?" stb.


Aztán jönnek a negatív válaszok, amire a kérdező meghazudtolja a válaszadókat, hogy biztosan nem is élnek rosszabbul, biztos többet keresnek, csak hazudnak hogy nem.


Valószínűleg a válaszolók nagyon buták lehetnek, ha nem jól tudják, hogy ők igenis jobban keresnek :)



2013. dec. 7. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En pl sokkal jobban elek-kulfoldre koltoztem.
2013. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Jaja én is sokkal jobban élek, feketén dolgozok mert becsületes munkából csak az éhenhalásra futotta.
2013. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden önmagára valamit adó ember feketén dolgozik.
2013. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdés rossz! Helyesen így szólna a kérdés:

Élhetnénk-e jobban a szociál-liberális kormányok katasztrófa politikája után, mint most?

2013. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg új vagy itt.

Egyrészt, mert eddig nem szúrtad ki a szájbarágós véleménykérdéseket, másrészt világrengető elméletedet sem közölted velünk, hogy arra sűrűn bólogassunk.

2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"biztos többet keresnek, csak hazudnak hogy nem. "

én ilyet még nem olvastam. Lehet tőled se áll távol a hazugság gyár?

2013. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdésre lehet válaszolni sokféle módon. Lehet egyetérteni, másképp gondolni, kifejteni, hogy mért gondolja valaki másképp. Maximálisan képes vagyok elfogadni, ha valaki másképp látja a helyzetet mint én.


Azt viszont elég jellemtelen dolognak tartom, ha valaki vélemény helyett hazugozza a kérdezőt. Anélkül, hogy a kérdésen kívül bármilyen tekintetbe is ismerné.


Úgy látszik egyesek már a gondolkozás helyett csak a pártok demagóg ideológiáiban tudnak gondolkozni.

2013. dec. 7. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak feltételezésekbe bocsátkoztam.. ugyanis a kérdésedben volt egy állítást, melyet nem támasztottál alá forrással ... Így a megfogalmazásod, amint már egy hozzászóló kifejtette csak szájbarágós feltételezés marad.
2013. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Forrás itt a gyakorikérdéses oldal, az utólsó 30 kérdés a magyar politika témakörben.


Többen határozottan állították az Orbánviktoros kérdéseknél, hogy olyan nincs hogy valaki kevesebbet keres, de ha így lenne akkor a cégeknek amúgy is ki kellett pótolniuk a béreket a csökkenés mértékével. Mások azt írják, hogy ha valaki rosszabbul él akkor az csak a saját hibája lehet.


Én ezzel nem értek egyet. Sokkal több adót fizetek, helyben nincs normális óvoda a gyerekemnek, az idén már kétszer kellett futóművet javíttatnom és a nyáron kijavított úton az utcánkban újra gödrök vannak.


Mondjon bárki bármit, az utóbbi három évben az én életszínvonalam csökkent és rosszul veszi ki magát, ha meg akarnak győzni arról hogy ez nem így van, miközben a bőrömön érzem.

2013. dec. 7. 18:38
 10/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk írok be konkrétat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__512..


23. válaszadó írja:


"Azt én sem értem, hogy állíthatja valaki, hogy csökkent a fizetése? Ilyen nincs! Akinek csökkent VOLNA a fizetése, azt a cége kompenzálta! Ha pedig nem, akkor az nem a kormány hibája, nem őt kell számon kérni, hanem az adott céget! "


Hehe. Ez melyik országban van? Szaúd-Arábiában, vagy Monacóban? :)

2013. dec. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!