Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mit kaptál Orbán Viktortól...

Te mit kaptál Orbán Viktortól és a Fidesztől?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 15:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%
(15-ös: Lázár János baromira nem ezt mondta. Hanem hogy ki-ki tehetsége szerint elérte-e amit el lehetett neki. Vagyis ha a takarítónőnek van egy kis háza, az megtette a dolgát, de ha egy felsővezető elitta a pénzét és csak egy közepes háza van, akkor az annyit is ér. Nagyon nem volt szimpatikus ez az ember, de mióta folyamatosan ugyanazt a hazugságot ismételgetik róla, már rokonszenvezek vele.)
2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Vadkan01 ***** válasza:
41%
Többször kaptam tőle levelet, hogy jobban teljesít az ország és amikor kinéztem az ablakon nem ezt láttam, azóta felhagytam a látással és sokkal jobban élek, köszönöm Orbán Viktor.
2013. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%
Azt én sem értem, hogy állíthatja valaki, hogy csökkent a fizetése? Ilyen nincs! Akinek csökkent VOLNA a fizetése, azt a cége kompenzálta! Ha pedig nem, akkor az nem a kormány hibája, nem őt kell számon kérni, hanem az adott céget! Amúgy meg nem a kormánytól, Orbántól vagy akárki mástól kell várni hogy jobban élj, hanem csak és kizárólag saját magadtól! Aki mindig másokra mutogat, hárítja a felelősséget, az soha nem jut 1-ről a 2-re.
2013. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, szerintem leírtam, hogy milyen kimagasló eredményekkel végeztem, hogy több nyelven beszélek, hogy még az atyaúristennel is normális voltam - és mégsem találok munkát, de senki nem tud támogatni anyagilag.


Ha én minden lehetőséget megragadtam - már ha lett volna -, akkor mégis kit kellene hibáztatnom? Az én hibám, hogy megszűnt az adójóváírás? Én tehetek arról, hogy az ország tele van munkanélküliekkel és a minimálbér a hivatalos létminimum alatt van?


Mindig minden az emberek hibája, és ha a rengeteg küszködés után már feladják és kimennek külföldre azért, hogy legalább lehetőségük legyen családot alapítani, az is a mi hibánk? Itt mindenki lusta, buta, tehetetlen, és még véletlenül sem a gazdaságpolitikától függenek ezek a dolgok?

2013. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
60%
Én nem akarok tőle semmit kapni, csak legalább ne lopná el azt, ami az enyém (manyup-pénz).
2013. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
12%
Na szép! Már azt sem tudom eldönteni, hogy kevesebb fizetést kapok-e vagy sem. Gyönyörű... Pedig ezt tette az egykulcsos adó, kompenzáció pedig nuku. Orbán pedig nagyon is tudta, hogy ezzel a kisembereket fogja lehúzni, amikor kitalálta. Valóban én tehetek róla, hogy ilyen szemétségeket vezet be. És igenis teszek érte, hogy ne hiányozzon a kasszámból, amit elvett, de ez rengeteg túlórába kerül. Arról viszont nem én tehetek, hogy ő lett a miniszterelnök és ha rajtam múlik, akkor nem is lesz. Ha meg lesz, akkor eddig voltam magyar és megyek inkább én is külföldre.
2013. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyire rossz lenne a helyzet ahogy leírtátok, akkor ujjongó tömegek várnák a rendszerváltó baloldal képviselőit mindenhol.

Úgy néz ki, hogy azon kevesek közé tartozom, aki a fidesz propaganda célközönségének számít. Az egykulcsos adóval nőtt a fizetésem, a 20% rezsicsökkentés érzékelhetően érinti a családi költségvetést. De nem gondolom, hogy papírzacskóval a fejemen kellene az utcára mennem.

2013. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Munkahelyet!


Egy kisvárosban élünk itt eddig alig akadt munkahely, de szerencsére a kormány támogatásával a közelünkben egy elektronikai cég kezdte meg működését.

2013. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én egy csomó plusz adót, meg egy csomó hazugságot kaptam.


Jókat nevetek azokon az aktivistákon akik itt irkálják, hogy nincs olyan hogy valaki kevesebbet keres.


Had tudják már az emberek maguk, hogy mennyit keresnek. Épp elég baj annak aki rosszabbul él az utóbbi időben, mért kell meghazudtolni, hogy biztosan nem is. Mért írná, ha nem így lenne?


Mi oka lenne valakinek aki jobban él azt írni, hogy valójában rosszabb lett a helyzete?

2013. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt,hogy felemelték a ponthatárokat,így egyetemre nem kerülök be.. De ők skandálták,aki akar tanulni,majd az ő kormányzásuk alatt simán bekerülhet felsőoktatásba.. háát hogyne.. csak az tnem mondták,hogy fizetős szakra.. olyanra meg nem megyek. :DD
2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!