Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordonak miért fontosab...

Bajnai Gordonak miért fontosabb az amerikai őt pénzelő milliomos üzletembereket kiszolgálni a haza érdekei előtt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert talán az a haza érdeke, hogy minél többen fektessenek be és munkahelyeket teremtsenek.
2013. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

a kérdésben benne van a válasz

tőlük több pénzt kap

2013. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Ozmium42 ***** válasza:
65%
Jobbat kérdezek: mi szorítaná rá Bajnai Gordont, hogy a magyar hazát szolgálja, az őt lefizető külföldiek helyett?
2013. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Talán azért, mert Magyarország nem az egyetlen ország a földön? Fontos a jó viszony más országokkal, az USÁval pedig főleg.

De hogy nyugodtan aludjál: Meer a zsdió cigány nagytőke komcsi libbolsi ircsukkiiii!!!!

És most tagadhatod, hogy ilyen színvonalú válaszokat vártál. Csak azt nem tudom felfogni, hogy miért jó az neked.

2013. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
A libsit kihagytad utolsó, most az is divat :)
2013. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Remek kis sugalmazó "kérdés": azt állítod, hogy Bajnai amerikai milliomosok megbízásából és elvárásainak megfelelően tevékenykedik. Ezt bizonyítani is tudod, vagy csak a fidesz székházból utalt jatt miatt fogalmaztad ilyen szerencsétlenül ezt a kérdést?
2013. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert az őt pénzelő, milliomos (inkább milliárdosak szerintem) üzletemberek pénzelik őt? Hmmm?

Nagy logika...

2013. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Már maga a kérdésfeltevés is poén. Mit tudjuk mi, hogy Bajnainak miért fontosabb? Ezt tőle kérdezd meg, ha téged az érdekel, hogy NEKI miért fontosabb, mit tudjuk aztat mink.
2013. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Vadkan01 ***** válasza:
54%
Na nézzük. Ugye Bajnai Gordon ugyanazt a "haladó" politikát akarja folytatni amit a Nyugati kollégái, műjogokkal és szociális támogatásokkal akarja megvenni a népet, ez a tuti most az EU-ban és az USA-ban. Soros György és barátai azért támogatják ezt, mert amíg a nép olyan hülyeségekre figyel, mint a melegházasság, női kvóta, marihónalja, addig tönkreteszik az országot, természetesen a másik oldalt is pénzelik(Fidesz, Jobbik stb.) akik majd megmondják: "ez nem jó, mi jobban csinálnánk", ezzel orruknál húzva a másik oldalt is a hamis problémák felé, természetesen vannak olyanok is akik unják ezt a színjátékot, na az ő kedvükért létrehoztak egy féligazságon alapuló összeesküvés elmélet brigádot, mint Julian Assange, David Icke, Zeitgeist mozgalom, igen őket is pénzelik, mert ők is hamis ellenséget mutatnak, mint űrlények, zsidók, arabok, maga a pénz. Honnan tudom ezt? Eleve nem is titkolják, úgyis kiderülne az internet világában, miért is titkolnák úgyis a kezükben van a tömeg, már annyi "torzító szemüveg" van a tömegen, hogyha előttük történne minden nem is kéne magyarázkodnia a szuper elitnek, megmagyarázzák saját maguknak, hogy ez csak káprázat és folytatják rab életüket. Bajnainak mi a szerepe ebben? Csak annyi, hogy hülyíti a népet pénzért és hatalomért cserébe, természetesen neki is van "szemüvege" csak másmilyen, ő is csak egy bábu, egy céltábla a tömegnek. Hát nem tudom miért írtam ezt le, pedig tudatában voltam, hogy szinte senki se fogja elhinni, ráadásul míg gúnyolódni is fognak rajtam, de talán lesz valaki aki meglátja benne az igazságot, már az egy is siker.
2013. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Pénzért.
2013. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!