Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarok miért akadályozzák...

A Magyarok miért akadályozzák egymást az előrejutásban?

Figyelt kérdés
Ha még tini vagy, csak szolok, hogy szokj hozzá és készülj fel a legrosszabbra Magyarország térségében. Máshol is így viselkednek a magyarok, vagy csak az országban?

2013. dec. 4. 17:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Miben tudnék segíteni: pld.:sok az öngyilkosság. Sokszor szerintem az is sokat segítene, hogy ha a közvetlen elhatározás előtt fel tudna valakit hívni, vagy csak egyszerűen beszélni valakihez. Én úgy vettem észre, hogy minél jobban él valaki annál kirekesztőbb, lenézőbb, aljas és mocskos. De egyre inkább súlyosbodik a dolog. Nem tudom hová fog ez fajulni? Nem emberek rohangálnak az utcákon, hanem gyári termékek, akiknek megmondják mit gondoljanak. Nagyon félelmetes.
2013. dec. 4. 18:20
 12/34 A kérdező kommentje:
17.31-s kommentáló. Ez a probléma el mismásolása, amit írsz. Szeretem az ilyet, mert arról árulkodik, hogy neked az ég világon semmi problémád nincsen...
2013. dec. 4. 18:27
 13/34 anonim ***** válasza:
mert alacsony szintűk, az ilyenek meg is érdemlik a sorsukat. Mit vársz, ha még itt is olyan kérdések merülnek fel, hogy a nyugdíjasoktól miért nem veszik el a kedvezményeiket-pl.: buszjegy
2013. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem értem. Nyugdíjasok és a kedvezmények, most, hogyan jönnek ide? Valaki írt ilyet? Segíts légyszíves.
2013. dec. 4. 20:08
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja értem! Az oldalon. Beírtam az oldalkeresőjébe. Bocsesz
2013. dec. 4. 20:14
 16/34 anonim ***** válasza:

Szerintem irtsuk ki az ilyen nyomorultakat és akkor csak a normális emberek maradnak meg és ők szaporodnak tovább.

Ezzel tökéletesedne a magyarság.

2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
9/16. Én nem tapasztalta, hogy ment volna a besúgás ezerrel a Kádár-rendszer alatt. Sőt, nagyon ritka volt az ilyen. Nem volt rá szüksége az embereknek.Ma viszont annál inkább kell nyalni, és fúrni a másikat.
2013. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, erre csupán annyit mondok, amit nem tapasztalsz, az nem biztos, hogy nem is létezik.
2013. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Mert a kapitalista rendszer ilyen embertelen és dehumanizál.


Ha emberi rendszert akarsz, amelyben a dolgozók nem egymás eltaposása, hanem megsegítése útján dolgoznak (pl. brigádokban), akkor szocializmust kell építeni.

2013. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Építenéd az "emberarcú szocializmust"? :)


A brigádok munkamorálja is megérne egy misét...

2013. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!