Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor válnak elfogadottá...

Mikor válnak elfogadottá itthon az ellenzéki pártok az ellenkező tábor szavazói körében?

Figyelt kérdés

Mindíg azt mondják az ellenzéki szavazók, hogy a másik oldal szalonképtelen. Komcsi,fasiszta stb


Mikor fogadják el egymást. Mindenki ember a hibáikkal együtt.


2013. dec. 4. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ellenzéki vagyok, az Európai Baloldal - Munkáspárt 2006 tagja és büszkén komcsi. Nem akarom, hogy egy jobbos elfogadjon :-)
2013. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha nem csak csalásokkal kapcsolatban lehet róluk hallani, majd ha nem olyanokat ígérgetnek össze-vissza, hogy az ország összes házát leszigetelik meg mindenkinek alanyi jogú fizetést adnak, majd ha vállalják a felelősséget az általuk elkövetett tettekért, és majd ha nem néznek mindenkit ennyire hülyének. (Amivel persze nem tévednek nagyot, hiszen libajnai meg dj urcsány még mindig ott van a porondon, nagyotmondás, elk*rtuk és minden hasonló pofátlansággal együtt, a sok vénasszony meg tapsikol nekik)
2013. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második megadta a pontos választ. Én is meghalgatnék különböző pártokat de olyan nincs a porondon most aki bármi értelmeset tudna üzenni nekem.Olyanokra meg nem vagyok kíváncsi hogy minden 30 éven alulinak lesz munkája ha ők nyernek. Bajnai mondta. Ép elmélyű ember ilyeneken csak röhögni tud.
2013. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


ez nem mostanában várható, körülbelül 15 éve hideg polgárháború zajlik hazánkban, a jelenleg regnáló politikai elitnek meg pontosan ez is az érdeke


a megoldás abban van, hogy egy harmadik, kiegyező erő jut hatalomra, akkor elindulhat egy folyamat, amiben már az új generáció nem ezen a síkon gondolkodik


ez persze nem vonatkozik a mostani fidesz, jobbik és mszp-s szavazókra, ők továbbra is megmaradnak a másik ellentábora lenni, őket sajnos meg kell várni míg meghalnak

2013. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig amíg ilyen "tökéletes" kormányunk van, amelyik egymillió munkahelyet teremt, és időt szakít arra, hogy tereket, és az országot átnevezze, új alkotmányt írjon (melyről kikérdezik a csodás, drága lakosságot, hogy beleírjanak e olyan mérhetetlenül fontos dolgokat, hogy az ötfejű, hétkarú ősi magyar polipfaj védelme benne legyen e), nagyszerű hozzáértéssel cigiboltokat hoz létre, addig annak a csúnya, gonosz, kommunista ellenzéknek mi helye van egyáltalán ebben az országban?
2013. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!