Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nincsenek olyan kemeny...

Miert nincsenek olyan kemeny torvenyek mint regen pl kenyer lopasert 5ev borton? Es azokba az idokbe a borton nem udulo tabor volt mert a mostanik nevetsegesek

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem.
2013. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Itt még az kerül bajba akit meglopnak.
2013. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

A bíróságok ugyanabban a kézben vannak, mint 90-es évek előtt! A szociemberek be vannak betonozva minden törvénykező szervbe. Olyan bírói döntéseket hoznak, amivel bomlasztják a társadalmat, erősítik a korrupciót és a bűnözést. Mindezt a törvényre hivatkozva. A magyar törvénykezés a bűnözés melegágya. Hány politikust mostak már tisztára, pl amikor Bajnai több milliárdos áfacsalást csinált a Wallisnál. Köszönöm én ebből nem kérek.

Akinek pénze van, az mondja meg mi van. Náluk a hatalom. Itt csak rosszabb lesz, ha Bajnai ránk szabadítja a nyugati kizsákmányoló oligarchákat.

2013. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lenne elég börtön meg börtönör.
2013. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Tehát azt javaslod, hogyha valaki lop egy kenyeret (200 Ft értékben), akkor utána 5 évig fizessük mi (te meg én meg a többi honfitárs) a szállását, a fűtését, a kajáját, a rekreációját...


Gratulálok.

Csak nem Jobbik? :p

2013. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha EZT bevezetnék, akkor MO-on az emberek 90%-a börtönben ülne - mert ugye a kenyérlopás 5 év, de a különféle csalásoknál azért ennél több idö lenne jogos, és olyan ember jóformán nincs, aki ne csalna valamivel (fekete munka, adócsalás, ügyeskedés, stb)
2013. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

#3-as nagyon rossz lehet neked. Mindenről a szocik jutnak eszedbe, velük álmodsz, velük ébredsz.


Kérdező! Tudtad, hogy a problémákat börtönökkel még soha sehol nem oldották meg a világon? Tudtad, hogy kenyeret nem meggazdagodás céljából lopnak. Meggazdagodás céljából a parlamentbe kell menni lopni.


Amerikai börtönfilmeken nevelkedett elméddel nem tudom, észrevetted-e, hogy ott nem a bűnök csökkentése a cél, hanem egy jó kis bunyó, hogy neked ne kelljen valós problémákkal foglalkoznod.


Amúgy miről jutott eszedbe, ellopták a kenyeredet?

2013. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

teljesen egyet ertek

A szociemberek be vannak betonozva minden törvénykező szervbe. Olyan bírói döntéseket hoznak, amivel bomlasztják a társadalmat, erősítik a korrupciót és a bűnözést. Mindezt a törvényre hivatkozva. A magyar törvénykezés a bűnözés melegágya

nem azt mondtam hogy kenyer lopasert kapjon 5evet hanem hogy szigoruak legyenek a torvenyek

borton hiany nem kifogas ha stadionokat tudnak pulni talan bortont is

7es mert a mostani torvenyek jogrendszerunk normalis?

2013. nov. 12. 08:33
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
pedig bármennyire furcsa, én is azt látom hogy ugyanaz a se*gnyaló banda szolgálja ki a mindenkori kormányzatot, nekik mindegy kinek nyalnak, csak bent maradjanak bíróknak, ügyészeknek, szóval nem hülyeség hogy a kommunizmus maradványai bent vannak az ítélőszékeken
2013. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeret lopni nyilván a legcsóróbbja szokott, aki tényleg az életben maradásért lop.Talán nem rajtuk kéne példát statuálni, az ilyeneket előrángatni mindíg.Ezeknek megélhetést kellene biztosítani, pl munkahelyeket, okosok!!

Azok a rablók nekem jobban borzolják akedélyemet, akik milliárdokat sikkasztanak fel, kiskapukat kihasználva élősködnek a szegényebbek munkáján, stb, pedig nem is lenne ez szükséges a megélhetésükhöz.A nyakkendős tolvajok!Esetükben az 5 évet még keveselném is!

2013. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!