Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért ködösít...

A balliberálisok miért ködösítenek a kommunizmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Örökké jön az okoskodás, hogy de kommunizmus nem is létezett, szocializmus volt. És hát őket miért nevezzük komcsinak, mikor semmi közük hozzá! Nameg jönnek a szent mesével, hogy a kommunizmus, marxizmus de szép eszme, csak a bolsik rontották el! És a legutálatosabb, mikor a fideszt kommustázzák a kommunisták! Miközben a fidesz az egyetlen párt, aki ma is kommunistallenes!

Ezek mind hazugságok! Mind nem igaz, amivel mosdatják a kommunistákat! a kádármosdatásról aztán ne is beszéljünk!



2013. dec. 1. 13:27
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
95%
Nem igazán szoktam itt olyan kérdéseket olvasni, amik arról szólnak amit írsz. Ellenben a tiédhez hasonló kommunistázó kérdések tucat szám vannak. Fura...
2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyet hol hallottál te?
2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez egyfajta kettős mércézés kérdező.


A baloldal elnézőbb a kommunizmussal,a jobboldal meg a fasizmussal.

2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy hol hallottam? A válaszokban a kommunisták pl. folyton mosdatják az mszp-t a kommuizmussal kapcsolatban!
2013. dec. 1. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

a fidesz kommunistaellenes?

tele van egykori párttiktárokkal meg nagy komcsi fejesekkel öcsém, térj már észhez...

2013. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

kedves kérdező!


most egy jó adagot kommunistáztál, egészségedre

2013. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert természetesen próbálják az eszméiket pozitív színben feltüntetni, a hibákat elhallgatni.

De ez a másik oldalon is igaz, sokan a nemzetiszocializmust is pozitív eszmének tartják, csak a megvalósításában találnak hibákat.

A liberálisok is próbálják magukat felsőbbrendűnek, okosabbnak, intelligensebbnek beállítani, a megvalósítás okozta hibákról nem hajlandók tudomást venni és az SZDSZ-ről is inkább hallgatnak.

2013. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

63 százalékos, kimutattad kommunista mivoltodat! Aki nem kommunista vagy balliberáis azt meg is ölnéd!

Ti kommunisták mindenkit megölnétek, aki nem ért veletek egyet! Na te is ilyen vagy! Kérj bocsánatot!

2013. dec. 1. 14:10
 9/11 tetro ***** válasza:
94%

14.10

egyetlen egy dolgot mutatott ki. hogy az ész nélkül fröcsögőket nem kedveli...

2013. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Először válaszolni akartam a kérdésedre, de miután megláttam a helyesírásodat és a hozzászólásaidat, letettem erről. Nem vitatkozok általános iskolás kisgyerekekkel, akik divatból komcsiznak. Mindezt anélkül, hogy tudnák, mit jelent. Ha pedig elmúltál 18, akkor pedig hülyékkel nem vitatkozom.

2013. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!