Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki nem szereti a...

Van olyan aki nem szereti a Fideszt, de rájuk szavaz jövőre, hogy ne jöjjenek vissza a balliberálisok?

Figyelt kérdés
Ez kettejük közt fog eldőlni, a többi párt valljuk be, nem fog beleszólni. Hiú ábránd a Jobbikosok részéről is, hogy ők nyernek. Az LMP, DK meg súlytalan, az 5%-ot sem biztos, hogy elérik.
2013. szept. 6. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Biztos van, de én mondjuk nem vagyok ilyen.

Ha nekem nem tetszik egy párt, mert pocsékul kormányoz, akkor egyszerűen nem szavazok rá.

Egy normális demokráciának amúgy így kéne működnie. Aki normálisan teszi a dolgát, az jutalmat kap (esetünkben szavazatot), aki nem, az pedig büntetést (nem szavaznak rá).

Csak hát a magyar mentalitás beéri a kevésbé pocsékkal is, aminek köszönhetően soha nem fogunk kimászni a gödörből. Minek is erőltesse meg magát akármelyik kormány is, ha a magyar emberek beérik a szeméttel és nem kell törniük magukat azért, hogy megfeleljenek nekik?

2013. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen nem szavazok. Több párt munkáját is figyelemmel kísérem, egyik sem érdemli meg, hogy tőlem szavazatot kapjon. Majd ha lesz egy tisztességes párt, akik tudnak is kezdeni valamit ezzel az országgal, nem csak szórják a pénzt és lehúzzák az oktatást, egészségügyet, akkor fogok szavazni, addig nem.
2013. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Az igaz hogy a Fidesz a maszop után a kisebbik rossz, sőt a Fidesz olyan irányba kezdett el ami elfogadható de attól még a Jobbikra szavazok mert a JOBBIK A LEGJOBBIK.
2013. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

A Fidesz sokkal rosszabb, mint az MSZP volt. A Jobbik pedig náluk is rosszabb.

Még nem tudom, kire szavazok, de rájuk biztosan nem.

2013. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

"A Fidesz sokkal rosszabb, mint az MSZP volt. A Jobbik pedig náluk is rosszabb.

Még nem tudom, kire szavazok, de rájuk biztosan nem.



Biztos ha te a nagy nagy nagy mondod!

Persze ha megkérdezném hogy miért? Akkor egy értelmes mondatot nem tudnál írni ami fedi is a valóságot.

Jönne a sok ATV s baromság amit egy perc alatt lehet cáfolni adatokkal stb stb.

2013. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


szerintem a fidesz szavazók közül csak ilyen van

2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Jobbikra tervezek szavazni, de ha valami csoda folytán olyan veszély fenyegetne, hogy az MSZP kerülne megint a hatalom közelébe, akkor inkább átszavaznék a Fideszre. Az MSZP-ből elég volt, 8 év alatt semmit sem csináltak. A Fidesz legalább próbálkozik.
2013. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Biztos van ilyen. De akkor szavazhatna a Jobbikra is, hogy minél jobb eredményt érjen el. És honnan veszel ilyen hülyeséget, hogy a fidesz meg a baloldali bohóckodás között fog eldőlni? A tv-ből?
2013. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Jóhogy, 100* inkább Fidesz, mint az MSZP.

Egyáltalán h lehet, h valaki a baloldalra szavaz???

A cigányokat meg az 5000 forintot leszámítva??

2013. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én azért úúúútálom a választásokat, mert eddig mindig megbántam. Ha szavaztam, akkor azt, ha nem akkor meg amazt.
2013. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!