Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Morvai Krisztinát?

Figyelt kérdés
Szerintem igenis határozott, kemény nő. Ilyen emberekre van most szüksége az országnak.
2009. nov. 21. 18:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
61%
hát ha szerinted egy olyan nőre van szüksége magyarországnak aki egész európában beéget és lejárat minket a hülye dumáival akkor hajrá...
2009. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
31%

18:08

En nagyon buszke vagyok ra!!!Senkit sem jarat le...Legfeljebb ugy allitjak be!Vedd le te is a szemfedodet inkabb!

2009. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a kérdést itt kár volt most feltenni,mert itt tuti ,hogy jórészt csak lehurrogó választ fogsz kapni,mert úgy veszem észre sok itt a komcsi!! Göncz Kinga mennyivel jobb(??),egy m@csadék!Én mindenben támogatom Morvait,isten segitse sokáig munkásságát!Ő legalább kiáll a magyarokért,a többi csak egy mihaszna sz@r az Eu parlamentben!Nyomogassátok szorgalmassan a piros kezecskét komcsik,ahogy eddig is..!
2009. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
11%

1. Korábban liberális b.zi jogvédő volt

2. Férje baló, aki ugye zsidó, ebből adódóan gyerekei is

3. Semmi keresnivalója nem lenne ezek után egy nemzeti pártban (a többi zsidajjal egyetemben, pl. reinerpetike)

4. Elhatároldónak a hungaristáktól, ideológiai képzetlenség, radikalizmus álarcába bújtatott liberalizmus ("bárkit elfogadunk" elv)


No, most biztos én is komcsi leszek, nem baj, mondták már ránk a horthyék is hogy zöld inges bolsik, azóta sem változott a szöveg...jó lenne már valami újat kitalálni :)

2009. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
53%

Mert a Győzike se szereti!

Meg a Pákó se!

Meg a csatornák se amin mennek!

STB

Pedig ezek az emberek sok ember példaképei

és ezt a két csatornát nézik éjjel nappal.

Mégis mit vártok tőlük?

2009. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
72%
18:22 ebbe beletrafáltál!!Ilyen emberektől kérdezni,akik Móunika show,meg Józsi barátot néznek..,meg Győzit!És hisznek a hazudós rtl klub+tv2 "hiradásának..! De ki akarja őket meggyőzni?Maradjanak ott ahol vannak,csak minket ne húzzanak lejjebb mert sajnos ők többen vannak,nagyon sajnos!!!
2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
43%
mert nem 100%-os a nőci...kissé elmebeteg-
2009. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
11%
Má' bocs a Lendvai k@rva mi??Idegbeteg mint állat,nézd már meg egy velekészült interjút..,a szeme is zavaros!!:D
2009. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
66%
Én azért nem szeretem, mert idegesít, félek tőle, egy összeférhetetlen hiszterikának tűnik. Elképzeltem, hogy ő lenne a feleségem. Hát kb. egy napig bírnám, és sikítva menekülnék, pedig nem vagyok kommunista. Engem kifejezetten riasztanak az ilyen figurák. Ezt most elsősorban magánéletileg mondom, de amint látom közéletileg se túl sikeres. Az Európa Parlamentben is kiközösítették, nem vették be egy frakcióba se, pedig szerette volna, és bár a rendőrterror ügyben alapvetően jó ügyet képvisel, az agresszív nyomulásával teljesen kontraproduktiv, többnyire csak kiröhögik a nagy kirohanásait.
2009. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
36%
mert álszent,buta,demagóg liba
2009. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!