Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sorkatonaságos kérdéseket...

A sorkatonaságos kérdéseket ugyanaz a troll írja ki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de már a zacsi tele van vele, hogy egy oldalon legalább 4 van. Ezeket miért nem szűrik meg a moderátorok?
2013. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aspikami ***** válasza:
54%
Már nekem is tele van a tököm ezekkel.
2013. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ennyi idióta nem szokott lenni itt egy rakáson. De lehet, hogy a kis mamakedvencei/facebook-taknyok ennyire be vannak tojva egy kis szigortól. Nem tudom eldönteni.
2013. nov. 28. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mert én se troll nem vagyok, sem pedig az nem, aki kiírta a többit. Egyet mégis kiírtam, tehát nem igaz az állításod, mert van ellenpélda. A többiről nem tudok nyilatkozni, azokat lehet hogy tényleg ugyanaz a troll írta.
2013. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki írja ezeket a kérdéseket!

Nem is tudom hogy mennyi a valóság tartalma ezeknek a kérdéseknek!

De abban biztos vagyok hogy ezért az országért egy faágat nem mozdítanék meg!

Ha lesz sorkatonaság akkor én megyek külföldre azonnal!

És nem azért mert félek katona lenni!Hanem azért mert ezt az országot utálom már de nagyon!

2013. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!