Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mikor tértek észhez?

Fideszesek! Mikor tértek észhez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Aki a rendszerből él az nehezen tér észhez..de sokan vannak akinek nem ártana felébredni. Éljen az Ébredés. Jobbik.
2013. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem sok fideszessel találkoztam mostanság...
2013. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
ez pár napja volt kérdés! most már tényleg elmehetnél innen!
2013. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, mikor takarodsz már el innen?

Minden nap fel fogod tenni ezt a kérdést??

2013. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Én fidesz szavazó vagyok. De én mindíg is észnél voltam. De köszönöm kérdésed. A te egészséged hogy szolgál így tél időben?
2013. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi van fideszesek, fáj az igazság? Féltek a kudarctól, mi?
2013. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Előrebocsátom, hogy nem vagyok Fideszes, inkább a Jobbikhoz állok közel. Milyen észhez térés? Azt, hogy a Fidesz így, és ekkora többséggel jutott hatalomra egyedül egy pártnak köszönhető: a nyolc évig kormányzó MSZP - nek. Miért nem politizáltak úgy, hogy ők kapjanak kétharmadot? Most, ha Viktornak egy csepp esze is van, nem engedi át nekik - és a különféle baloldali formációknak - a hatalmat még évtizedekig. És - bár nem vagyok feltétlen híve - jól is teszi.
2013. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

[link]

majd akkor ha a régiós átlagtól rosszabbul teljesítünk.

pl egy Bajnai vagy egy Gyurcsány kormány biztos észhez térítene ... azok elég sz@rul teljesítettek, hogy sose kérjek belőlük. éllovasból-sereghajtó... Sereghajtóból 4 év alatt közép mezőnybe kapaszkodtunk vissza!

Ezért váj kimondani jobban teljesítünk!

2013. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mint a tegnapi kérdésednél is írtam: nekünk legalább esélyünk van az észhez térésre.


"Sereghajtóból 4 év alatt közép mezőnybe kapaszkodtunk vissza! "


A realitások talaján maradva, inkább a többiek estek nagyobbat, minthogy mi kapaszkodtunk volna fel. Úgyhogy pontosan úgy lenne a szlogen, hogy "Magyarország kevésbé teljesít rosszul".

2013. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, de az a tény hogy a többiek estek és mi meg szinten tartottuk az mindenképpen azt jelenti, hogy sikerült ellenállni a lejtmenetnek .... Bár kétségtelen nem elég erős a gazdaság egy újabb erőteljes válság hullám kivédéséhez, de ahhoz elég erős, hogy fizetőképes maradjon és fenntartható legyen a költségvetés és jó eséllyel bővüljön a gazdaság.
2013. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!