Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mindig azzal...

Fideszesek mindig azzal jönnek hogy az mszp szétlopta az országot. Fidesz mit csinál ha nem ezt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen a Fidesz a népért és nemzetért van és szeretnek minket.
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ja, az kimaradt, hogy ezt minden IGAZMAGYAR tudja és csak a libsibolsikomcsik állítanak mást. Ez is nagyon fontos.
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grielean ***** válasza:
91%
Mindig minden politikai párt azzal jön, hogy az ellenzék mi rosszat tett és mit rontott el, ebben mi az újdonság? Ez is csak egy marketingfogás, amikor már nem tudjuk magunkat még jobb színben feltüntetni, akkor az egyetlen módszer, hogy az ellenfél tűnjön rosszabbnak.
2013. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt azért mondják mert az MSZP anno szinte mindent privatizált és főleg külföldi cégeknek, az energiaszektortól a szolgáltatásokig.
2013. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dick Esmen ***** válasza:
100%
A fidesz a népért lop.
2013. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom,hogy többé ne keljen ilyen és hasonló kérdésen gondolkodnod.

Íme a válasz : Két koldus irányítja az egész "világot" !

Tudod ,hogyan ?

Mesélek neked erről egy mesét (én is úgy olvastam )

A katolikus templom bejáratánál ott ül két koldus.

Az egyik a bejárat Jobb oldalán a másik a Bal oldalán.

Mind a két koldus maga elé tesz egy táblát és a táblára rá írja az egyik, hogy én egy Katolikus hívő vagyok, kérlek segítsetek,adakozzatok !

A másik is ugyan így tesz,csak azt írja a táblájára,hogy én egy Zsidó hívő vagyok, kérlek segítsetek,adakozzatok !

Ahogy jönnek a hívők a templomba mindenki látja őket és és odamegy valamelyikükhöz és az előtte a földön lévő kalapba bedobja a neki szánt összeget. (mit gondolsz,kettejük közül melyikük fog több pénzt össze gyűjteni, )

Mind ez addig megy így míg egyszer csak oda nem megy a Zsidóhoz az egyik adakozó hívő a Zsidó koldushoz és el nem kezdi szidni. Te mocskos ....... hát azt hiszed,hogy még itt is pénzt fogsz majd tőlünk ki csikarni,üzletelni ?

Ezen szidalmakra fel emeli a zsidó koldus a fejét, odanéz a keresztény hívőre és azt mondja neki, hmm , hallod Pista ? ez akarja nekünk meg mondani,hogy hogyan kell üzletelni !

Mit gondolsz a jövő héten hova fognak menni pénzt keresni azaz üzletelni a "KÉT KOLDUS" ?

Hát persze,hogy a Zsinagóga elé ! Hát persze ,hogy minden egyes "akciójuk" után el osztozkodtak az aktuális bevételen.

gondoltad volna, hogy az előtt, amikor még csak Egy koldus koldult a templom vagy zsinagóga előtt, csak negyed annyi pénzt tudott keresni,mint most. ?

2013. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A zsidó templom előtt ücsöröghetnének:D.Amilyen sóherek a zsidók felkopna az álluk:).
2013. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es!

Tévedésben vagy,mert pont a Zsidó nép az aki nem hagyja,hogy egy másik Zsidó tönkre menjen.

Pl. ha egy utcában van 10 üzlet és ebből 6 zsidó üzemeltetőé, akkor tesznek róla,hogy a négy nem zsidó üzlet is az övék legyen.

2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!