Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek a Chentrail tüntetésre...

Mentek a Chentrail tüntetésre jan 25-én?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 27. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan, hogy chemtrail, nem kell minden elhinni, ami az interneten van.


A chemtrail és a hozzá hasonló összeesküvés-elméletek lényege, hogy a valódi problémáról, a kapitalizmusról elterelje a figyelmet.


A chemtrail konkrétan ennyi: Nézd és bámuld az eget, miközben a földi problémák okát nem fogod fel.

2013. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Látom elég sok sötét ember van. Erre csak azt tudom mondani h beeeeeeeeeeee:)))))))


Attól h homokba dugjátok a fejetek, még létezik a dolog! És mit mondd erre Csernus ha vki homokba dugja a fejét?


Jobb ha összeszeditek magatokat,mert kiírtanak mint a patkányokat. De az se gondolkodik h tegyen ellene,mert parányi agya van:D!

2013. nov. 27. 23:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki a hülye.

Az aki használja az agyát és látja, hogy ez az egész chemtrail mekkora baromság és az állítólagos "szakértői" az alap fizikai jelenségekkel nincsenek tisztában.

Vagy az, akik vakon elhiszi ezt az egész ostobaságot.


Hmm, hát nem is tudom....

2013. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!