Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek a Chentrail tüntetésre...

Mentek a Chentrail tüntetésre jan 25-én?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 27. 00:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
javítás:chemtrail
2013. nov. 27. 00:31
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Megyök há', itten mérgeznök münket a héberök meg az orbán, az ufo magazin es mögírta, azannyukúristenit.
2013. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az oké, hogy valaki bedől egy ilyen hülyeségnek, de hogy még így reklámozza is...
2013. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Én csak azért nem megyek, mert félek hogy megőlnek.
2013. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ráknak mennék?
2013. nov. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert lepermeteznek inotai aloméniummal tizenháromezer méter magasból, repülőről.


Komolyan, ha ez a sok szerencsétlen elkezdene valami értékteremtő munkát végezni az ilyen hülyeségek helyett, Magyarország felvirágozna.

2013. nov. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen a "Mentsük meg a földet az illuminátusoktól" tüntetésen leszek akkor. :(

Nem lehetne elhalasztani egy héttel, hogy arra is elmehessek?

G.

2013. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember nem hisz az ilyen hülyeségekben!
2013. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én chemtrail-pilóta vagyok, úgyhogy én az "Óvjuk a chemtraileket" tüntire megyek. Az állásom múlik rajta.
2013. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Apááám, ezeknek a nagyon okosoknak van saját facebook oldaluk is :D


Egyik kedvenc posztom, most is röhögök rajta:

Oberle Gábor

Erre a videóra -> http://www.youtube.com/watch?v=ug_RBiW2CM8 azt mondták a szkeptikusok, hogy a középső "kondenzcsík" a függőleges vezérsíkon lévő harmadik hajtóműből jön. (Ha egyáltalán tényleg van ott harmadik hajtómű, mert számomra nem egyértelmű...)

Nézzük csak meg többször, alaposan a videót és ne felejtsük el, mit állítottak a szkeptikusok!


Szerintem ezek mindenképpen érdekes dolgok a videóban:


1. Habár a hátsó hajtómű közelebb van a felvételt készítőhöz (mivel hátrébb van, mint a két első hajtómű), mégis valahogy úgy néz ki, mintha előrébbről, azaz nem a hátsó hajtóműből, hanem a gép törzséből, törzse alól áramlana a "kondenzcsík"...

2. Teljesen más a színe a középső csíknak, mint a másik kettőnek, pedig ugyanabból a gépből jön és ugyanazok között a levegő tulajdonságok között repül mindhárom hajtómű, ugyanazzal az üzemanyaggal...

3. Az is látható a felvételen (0:28-nál tökéletesen látszik), hogy a középső csík vége nem vízszintesen húzódik a gép mögött (mint általában a kondenzcsíkok), hanem a gép aljától a talaj felé, lefelé görbül, azaz olyan, mint egy folyadék leengedése vagy kipermetezése a levegőbe...

4. Aki tud angolul, az pedig figyeljen a felvételt készítő pilóták beszélgetésére! Valami olyasmit mondanak, hogy ilyesmit még nem nagyon láttak...

A légierő pilótái nem láttak volna még kondenzcsíkot??? Ugye ezt senki sem hiszi el!...


Akkor mi van a felvételen?


Idézet vége :D


Az mondjuk vicces hogy a szakértő zseni nem képes megállapítani hogy egy adott típus 2 vagy 3 hajtóműves e, az már megér egy misét.

1. érvéből kiderül hogy szerencsétlen delikvensünknek még térlátása sincs, amit erős fantáziával pótol.

2. érvében kiderül hogy halvány lila gőze sincs a repülőgépek körüli légáramlásról, ha lenne akkor a 3. érvében sem lepődne meg azon hogy lefele áramlik a kondenzcsík, főleg hogy a hátsó hajtóműnek is van minimális dőlésszöge.

4. érvben meg szimplán kiderül hogy az illető nem tud angolul, így ebbe is bele lehet magyarázni mindent.


Vannak finomságok, szemezgessetek:

[link]

2013. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!