Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki "MSZP érzelmű"?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban hallottam ezt a kifejezést:

[link]

3:00-tól kezdődik a beszéd amiben elhangzik.



#MSZP #segély #Mazsihisz #cipővel tüzelés
2013. nov. 25. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mint az oviban a neveletlen gyerekek...
2013. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

09:21-esnek igaza van.


Lemerem fogadni, hogy a komcsizók 99%-a azt sem tudja mit jelent ez a szó. A kommentek nagy része minősíthetetlen, alacsony értelmi színvonalra utal.

Gondolom a hozzászólásommal kiérdemeltem a komcsi zsidó jelzőt, de rohadtul nem tud érdekelni. Különben meg inkább az legyek, mint egy ilyen tudatlan szócső.

2013. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó! és te kinek a szócsöve vagy? csaknem gyurcsútány elvtárs küldött ide bérkommentelni és okoskodni? te kommunista!

ne próbáld okosnak hitetni magad, nem megy! csak egy agymosott komcsi maradsz!

2013. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor írjátok le mit jelent az hogy mszp érzelmű. Én nem neveztem komcsinak senkit, viszont ilyen hogy "mszp" érzelműség nem létezik. Esetleg olyan vagy hogy valaki baloldali érzelmű, de párt érzelmű nem lehet senki, ez tényleg jellemző volt a kommunizmusra hogy valaki párt érzelmű, de ez a mai körülmények között értelmét vesztette szerintem.


Az hogy mszp valaki mszp érzelmű számomra annyit jelent hogy ez a párt mosta leginkább át az agyát. Ha baloldali lenne akkor baloldali érzelműt mondott volna, de gondolom gőze sincs mit csinálnak a parlamentben, nem tudná megindokolni hogy miért mszp érzelmű azon kívül hogy akkoriban talán többet osztogattak nekik mint most.

2013. nov. 26. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!