Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz jó nekünk ha a...

Tataboy kérdése:

Miért lesz jó nekünk ha a Fidesz megnyeri a 2014-es választásokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 20:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
*sokat tanultam, a pártok közelébe sem kerültem sem közelről,sem távolról,mégis jól keresek. Akaraterő,akaraterő és hit abban,hogy meg tudod csinálni
2013. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%
Albánia szintjére csökkent minket és ehez sokan még tapsolni is fognak... sok sok nyomorék él ebben az országban.
2013. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A 6 -os válaszát abszolút nem értem .Gyanítom ő maga se. Én egy forintot nem sajnálok attól aki gyereket nevel esetleg kettőt hármat is. De hát nem vagyunk egyformák. Azért szánalmas ha valaki nem szeret egy pártot még a kedvezményezettjeit is gyűlöli. Minden tiszteletem azé aki több gyereket is vállal a mai világban. Te meg 6-os gondolkodj el azon mit írtál hátha nem írsz még egyszer ekkora baromságot.
2013. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
a 9-es válaszolónak üzenem, hogy látszik, hogy buta vagy, mint a föld!!! 1. miért a középrétegnek kéne a szegény csórókat támogatni??? miért nem a leggazdagabbaknak, aki tegyük fel havi netto 500 ezertől felfelé keresnek???? 2. aki támogatja a társadalmat azzal, hogy 2-3 gyereket világra hoz és nevel (vagyis elvileg jövőbeni 2-3 adófizető, ha lesarkítjuk), az igenis részesüljön kedvezményben! gondolom, kedves 9-es te is egy 80ezres minimálbéres vagy, aki az én adomból élt jobban az mszp gané idejéne... nemde?!
2013. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jav:adómból
2013. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%
24-es ne is foglalkozz a 9-es el és a 6 -os al se bár lehet egy és ugyan az. Aki a gyereket nevelőktől sajnálja az adókedvezmény az valószínűleg szellemileg eléggé visszamaradott lehet. Ha megkérdeznénk tőle miért sajnálja a 1-2-3 vagy több gyerekestől az adókedvezményt értelmes válasz úgy se tudna adni. Majd ha neki lesz gyereke akkor az adókedvezményt amit utánuk kap utalja át az mszp számlájára vagy az enyémre .
2013. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Macungo ***** válasza:
41%

"Arra gondoltam, hogy a nettó minimálbér 61 ezer, ez viszont a munkáltatónak adókkal, járulékokkal 120 ezer forintba kerül.

Ha a csak bruttó 98 ezret nézzük és figyelembe vesszük, hogy a nettó bérből még egy csomó elmegy ÁFA-ra is, akkor is az jön ki, hogy bizony a fizetés felét elvonja az állam a dolgozóktól."


Aha ébresztő, ez már elég régen így van és nem csak a minimálbéreseket érintette. Szakadjunk már le erről a minimálbéresek agyonsajnálásáról, mert a feketegazdaság nagyrészét ők adják, mostmár legalább valamennyi adót is fizetnek ők is.. Aki meg tényleg minimálbéres annak meg a kormány emeli állandóan a minimálbér összegét. De ne csináljunk úgy mintha a takarítónőnek is többszázezres fizetést kéne adni.. És a mérnöknek meg minimálbért.


Van különbség és nem véletlenül a mérnök tanult és kicsit nehezebb a munkaköre, talán nagyobb felelősség is van a vállán és stresszesebb egy cseppet mint sepregetni. De feltételezem a betanított munkánál is egy kicsit többet ér nem mindenki által elvégezhető mérnöki képzettséget érintő feladat.


Ez most komolyan magyarázni kell?

2013. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!