Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van elkönyvelve a...

Miért van elkönyvelve a Jobbik cigányellenes pártnak?

Figyelt kérdés
Vona Gábor megmondta, hogy nem a cigányság egészével van bajuk, hanem a bűnöző réteggel. Aki építő jellegű munkát végez, nem bűnöz és a segélyezési rendszeren él, erre van berendezkedve, azzal nincs semmi bajuk.
2013. nov. 19. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert telehisztizték a médiát a libsik.
2013. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel az egyetlen üggyel kapcsolatban értek egyet a Jobbikkal, igenis sokkal nagyobb a bűnözők aránya a cigányságban mint a magyarok között, és ideje lenne tenni valamit.
2013. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Régebben még a Kuruc.info nyitó oldalán is ott volt nagyban: A CIGÁNYZENE HUNGARIKUM, A CIGÁNYBŰNÖZÉS NE LEGYEN AZ.


Szóval még a legszélső jobboldali portál se mondja azt, hogy minden cigány bűnöző, csak azt, hogy jelentős ez a probléma a cigányság körében.

2013. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
a kérdés teljesen jogos. a libsi média ferdítésének köszönhető. ha rajtad nincs tangabugyi akkor meg b**iellenes vagy...
2013. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már támogatod a nemzeti pártot, legalább tanulj meg normálisan magyarul kedves kérdező...
2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát mert magyarországon a magyar a rossz ember! Most én azt mondom büszke vagyok arra hogy magyar vagyok és máris rasszista vagyok! Én nem mondhatod hogy magyar vagy mert egyből kést kapsz az oldaladba! Sajnos engem nem egyszer meg akkartak késelni! Hála az edzetségemnek sikerült blokolni meg hát én nem igazán isszok! Az a legnagyobb szemétség hogy a cigányok folyton jó szemmel vannak feltüntetve a tévébe hogy megtámadták őket! Az miért nincs sose hogy cigányok verték agyon a magyarokat hazafele a szorakozóhelyből!
2013. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

MERT AZ!!!! :D:D

(egyébként nagyon helyesen)

2013. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!