Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMP/DK/MOMA/Liberálisok...

Kedves LMP/DK/MOMA/Liberálisok/EGYÜTT2014/MSZP-sek? Mi a véleményetek a cigánybűnözésről?

Figyelt kérdés
És arról, hogy néhány LPM-s lement Gyöngyöspatára és a hídpénz-t szedő cigánygyerekeknek ingyen csokit adtak.

2013. nov. 17. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek azokkal a válaszadókkal, akik a bűnt ítélik el, nem a bőrszint, nem ismétlem meg az érveiket.


Ami a kérdésed másik felét illeti, meg kell cáfolnom. Történetesen és is ott voltam Gyöngyöspatán tüntetőként (részben azért, mert a Föld napja volt, és szemétgyűjtésben akartunk jeleskedni előtte én a Petőfi híd budai hídfőjénél dolgoztam; a tüntetésen is szemetet gyűjtöttünk a romákkal együtt, és a romák vendégeltek meg minket, náluk aludtunk, ők adtak enni, de ez mellékes) szóval tudom, hogy nem adtunk útonállóknak "útonállásért" jutalomcsokit (sem LMP-s,sem TASZ-os).


Egy hibát látok a munkánkban: hogy a Föld napjához kapcsoltuk, és így a valós ill. felfújt ügy nem kapott elég figyelmet a részünkről.

Pár dolgot meg kell jegyeznem:

- bár a tüntetést egy LMP-s tag és pár TASZ-os szervezte, nem volt csak 4-5 LMP-s volt (köztük én is), és egy tisztségviselő sem, nem mondhatni tehát LMP-s tüntetésnek (a többiek TASZ-osok és független szociális munkások).

- ha LMP-s lett volna jobban meg lett volna szervezve, és nem csupán a szemétszedéssel foglalkozunk, hanem szerveztünk volna egy "fehér magyar"-"roma" fórumot facilitátorral, stb.


Mielőtt a TASZ-t lehúznád a vécén, hogy balliberális, ill. romavédő, magyarellenes, bűnözővédő, hazaáruló, stb., megjegyezném, hogy 2006-ban a rendőri túlkapásokkal szemben keményen védte a jobboldali áldozatok s€ggét, csak erre már nem emlékeznek.

2013. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az lmp és egyéb baloldali pártok amúgyis felkarolják a hátrányos helyzetűeket a térségben, nincs abban semmi rendkívüli, hogy csokit osztanak szegény gyerekeknek. Cigánybűnözés meg nincs, csak elszegényedési bűnözés.
2014. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!