Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » En bekategorizalom az "agymoso...

En bekategorizalom az "agymosottsagot" Ti hogy vagytok ezzel? Milyen nevet kene adni a kategoriaknak?

Figyelt kérdés

Vajon jol latom?

1.Vannak a total agymosottak akiket annyira megbutitott es elvakitott 20 ev televiziozas hogy nem latjak a fatol az erdot.Pl.{akik megveszekedve cigany,zsido ellenesek plusz azok akik megveszekedve vedik azokat}

2.Ebbe a kategoriaba pedig azokat sorolom akik igazan,oszinten rettegnek hogy :"Eljott az uj Hitler"

Annyira beletette a media az emberekbe a felelmet hogy mostmar tv. nelkul is hisznek benne.


2009. nov. 17. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
rabszolgák vagytok mind
2009. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

16.01

Kulturalt politizalast szeretnel?Akkor valoszinuleg kaphatsz csak nem itt!Mi a rossz az agymosott szoban...Nekem is mondak ezt ezelott 5-6 nappal megsem sertodtem meg.Belattam hogy igazuk van.Lehet hogy teged sert ez a szo,elmondtad a velemenyed..rendben van

[nem is pontoztalak le}

Nyugodj meg hogy az agymosott szot meg nagyon sokat fogod hallani az elkovetkezendo par honapban.

2009. nov. 18. 18:49
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezt csak te szurted le hogy ez a kerdes a liberalisok ellen fogalmazodott meg.Szerintem olvasd el megegyszer a kerdest!
2009. nov. 18. 18:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne hallgatni mások véleményét is. Csak egy jó tanács te becsöpösödött agyú seg'fej.
2009. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Buta kisfiam másoknak is van véleménye meg kéne hallgatni, nem gyülölködni gyerek.
2009. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elkényesztetett gyerköc másnak nem lehet véleménmye?
2009. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas bar'omnak nevezek minden egyes jobbikos megtévedtt gyereket.
2009. nov. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

4 valasz????ugyanattol????es ilyen szanalmas?????huha!

Gondolkodj inkabb mielott valaszolsz talan nem jossz ki ennyire bunko modra!

2009. nov. 19. 04:39
 19/19 anonim ***** válasza:
Huuuu most itthon pityergek mert a te nagy egod agyonnyom. Náci agymosott.
2009. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!