Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért szavaznak az MSZP-re és...

Azért szavaznak az MSZP-re és társaira, mert azt hiszik, hogy az MSZP máig azonos a szocializmussal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért szavaznak az MSZP-re mert nem a beképzelt 2/3 dal bármilyen törvényt bevezető pénzlenyuló barmok.
2013. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem,azért mert a Robi egy tehén
2013. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Főleg az idősek és a cigányok támogatják az MSZP politikusokat,ugyanis a régi MSZMP utódjának vélik.Nosztalgiáznak,de akkoriban azok sem tetszettek,nyugati életformát akart a magyar,megkapta!
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Azért szavaznak az MSZP-re mert rosszindulatúak, elég csak itt megnézni, mindenki föl van pontozva aki a hülye MSZp-t támogatja. Az mszp éveken át kirabolta az országot, nem tudom ki lehet olyan sík hülye, hogy ezt nem képes felfogni.
2013. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne a tv által generált ellenség kapja meg a hatalmat, hanem a tv által agyon sztárolt kisfiú!
2013. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát kéremszépen azok, akik még mindig azt hiszik, hogy az MSZP egyenlő a szocializmussal, az egy elmebeteg, agyhalott.
2014. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem azeért.
2014. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:

Nos elolvastam a válaszokat.

Én konkrétan azért szavaztam az MSZP és Kormányváltókra,mert az ténylegesen nyugat barát és nem olyan,mint a fityesz,hogy hol ide hol oda táncol...

Az egész fid.kdnp is mi?Szerintem egy vicc.Jobb oldalhoz sem sok közük van,de igazából senkihez.Úgy keresztények,ahogy én vagyok sztár.Ugyan az a társaság irányítja a fideszt mai napig,akik 89ben is ott ültek,akkor még fiatal liberálisként.

Továbbá a fideszben az sem tetszik nekem,hogy kelet felé táncolnak nagyon,miközben 10-12 évvel ezelőtt még tök más mondtak...

Ja és még mielőtt jönnének a lepontozások közlöm,hogy 27 éves fiatalember vagyok.

2014. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!