Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért szavaznak az MSZP-re és...

Azért szavaznak az MSZP-re és társaira, mert azt hiszik, hogy az MSZP máig azonos a szocializmussal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Vannak akik igen.


Sok nyugdíjas,illetve akik tanácselnökök meg hasonlók voltak a szoci rendszerben, ők mind az MSZP-re szavaznak, mert azt hiszik, hogy újra szocializmus lesz.


Én ismerek ilyeneket.

2013. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
igen, Moszkva helyett Brüsszelnek bólogatnak ... nem véletlenül álltak ki a nyugati hatalmak a régi mszmp vezérek mellett.
2013. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Azért szavaznak rájuk, mert agymosottak.
2013. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Azért mert nehéz a felfogásuk, és nem tudták levonni a következtetéseiket. Egyébként a baloldaliak már nem is hangoztatnak érveket, hogy miért is kellene rájuk szavazni, csak azt hangoztatják, hogy le kell váltani az O. rezsimet és ennek a rokonértelmű megfelelőit.


Tényleg ha már az mszp-nél tartunk, nektek mi jut eszetekbe Vadairól? Nekem személy szerint egy alkesz.

2013. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Vagy mert nem tetszik nekik a mostani Rákosi rendszer.
2013. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Vagy mert nem tetszik nekik a mostani Rákosi rendszer."


Meg tudnád indokolni, hogy miért vizionálsz diktatúrát ? Tudod, hogy mi a diktatúra meghatározása ?

2013. nov. 9. 11:25
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Rákosi rendszer mióta volt demokratikus ? te kis butuska ...
2013. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért szavaznak rájuk, hanem többek között azért, mert baloldaliak és nem kérnek a keresztény-nemzetinek nevezett bohóckodásból, és a hazafiasságot természetesen, külsőségek nélkül szeretik megélni. Ez csak egyik ok a sok közül, de úgy látom ehhez nagyon gyenge a felfogása a fent válaszolóknak.
2013. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
#8 Nem tudom, melyik áll távolabb az MSZP-től, a baloldaliság v a hazafiasság.
2013. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Azért szavaznak rá, mert korlátoltak és demenciában szenvednek. Vagy csak rosszul akarnak élni. Ilyet is hallottam már egy balostól, hogy inkább élne hatalmas nyomorban, csak ne legyenek gazdagok.
2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!