Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha holnap fogom magam és...

Ha holnap fogom magam és fagyállót töltök valamelyik boromba az már gyilkossági kísérletnek minősül?

Figyelt kérdés
Mert ugye bármikor betörhetnek hozzám és megihatják azt a bort.
2013. nov. 7. 15:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Én a járművem hűtőjébe tettem, vajon mire számíthatok, hanetán' a tolvaj úr megszomjazna "munka közben és csak a hűtőmből ihatna?


Vagy főzzek neki teát, esetleg kínáljam meg borral?



Mindenesetre ha felfagyállóznád a borodat ragassz a hordóra rá egy "fagyállóval feltöltve" matricát! :D

2013. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%

"Honnan tudjam tudatosan hogy inni fognak belőle?"


Onnan, hogy borospincébe a borért szoktak betörni, nem a mosószeres palackért, az nem életszerű.

2013. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
40%

* Vagy főzzek neki teát, esetleg kínáljam meg

borral?


Természetesen mindenféle izé nélkül!


Akármennyire is nem megfelelő "megoldás" volt, de az siralmas, hogy ennyit ér a magántulajdon, magánterület úgymond. "sérthetetlensége"!


Vagy akik annyira a szegén' betörő mellett kardoskodnak azoktól nem lenne mit elvinniük egy hasonlónak?

2013. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Ha ráírod, hogy az üveg fagyállót, mérget tartalmaz, akkor - legjobb tudomásom szerint - nem. "


rosszul tudod.


ha olyanba töltöd, amiben egyébként élelmiszer szokott lenni pl. borosüveg, ásványvizes flakon, zománcos lábos, boroshordó stb. azzal már szabályt sértesz, hiába írsz rá bármit.

ha a saját csomagolásában hagyod, de élelmiszerek közé teszed, azzal már szabályt sértesz.


ha baj lesz a dologból, akkor minimum gondatlanságból elkövetett akármi (pl. súlyos testi sértés)

2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi a szokása. Nehogy már otthon ne azt csináljak amit akarok! Hát álljon már meg a gyászos menet. Az én földem az én szabályaim! Jó hogy nem azt is megszabják hogy feküdjek az ágyamban! Ha éppenséggel a boros pincémben fagyállót tartok akkor azt tartok! Ehhez senkinek semmi köze! Pláne hogy a fagyálló legális dolog. Nem marihuána vagy hasonló. Az ami tiltott. Otthon ha akarom szarral kenem le a falat az is az én dolgom.
2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Persze, nekem nincs borosponcém, dögöljön meg a szomszéd tehene is :)
2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
64%

"ha a saját csomagolásában hagyod, de élelmiszerek közé teszed, azzal már szabályt sértesz. "


Ajjaj, látom ahogyan a Tesco előtt a rendőrök lekapcsolnak mert a szatyorban van még három narancs meg egy kiló kenyér is.

2013. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

""ha a saját csomagolásában hagyod, de élelmiszerek közé teszed, azzal már szabályt sértesz. "


Ez így van ha egy tesco-ról van szó ahol megvehetik az adott terméket. De itt a saját területem, ide nem jöhet be senki csak én.

2013. nov. 7. 16:49
 29/35 anonim ***** válasza:

"Szerintem sütit meg tejet is ki kell készíteni mint a mikulásnak."


Ez jó.:)))


És pénzt a párna alá, amit a fogtündérnek szokás. :)))

2013. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Ajjaj, látom ahogyan a Tesco előtt a rendőrök lekapcsolnak mert a szatyorban van még három narancs meg egy kiló kenyér is."


hát, ha te olyan hülye vagy, hogy egy szatyorba teszed a kajával, meg is érdemelnéd.

honnan tudod, hogy valamelyik flakon nem volt lyukas és nem folyt rá arra a cucc, amit megvettél?


unod az életed, vagy mi?

2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!