Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV ezt komolyan gondolja?

Az ATV ezt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=wqXyHFVHiXk


Kirekesztés kutató, antiszemitizmus kutató?

Ebből jól meglehet élni?


Ez a nő, elég csúnya dolgokat gond.



2013. nov. 6. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is szeretnék ilyen kutató lenni -.-


A bölcsészek a mekiben koccolnak komoly tudományokkal, :D

2013. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

"Ebből jól meglehet élni? "

Attól függ, ha valamilyen alapítvány vagy magánszemély fizet neki, esetleg cég, akkor lehet vele pénzt keresni. Valószínűleg egy kb. átlagos életszínvonalon meg lehet élni, de általában a kutatókat csak akkor fizetik meg jól, ha egy cégnek közvetlen érdekeltsége van.


"Ez a nő, elég csúnya"

Eddig egyetértek.


"Ez a nő, elég csúnya dolgokat gond."

Ezt nem tudom, a 4. percig csak kész tények hangoztak el, most nézem, de eddig semmi durva/felháborító lett volna.

2013. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem vagyok baloldali, sőt... de ez a nő nem mond butaságokat, most végig is nézem. Nem a szokásos "hü.lyenáci!" szöveget nyomja (eddig).
2013. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na jó, már kezd olyanokat is mondani, amivel egyáltalán nem értek egyet, de legalább tényleg fel van készülve a témából, nem úgy mint az átlag ezzel "foglalkozó" jogvédők.
2013. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem abszolút korrekt volt a nő, pedig mi sem áll távolabb tőlem, mint az ATV. Öntelt volt, és túlontúl magabiztos, de abszolút korrekt! Sem hamis vád, sem pedig (jogos vagy jogtalan) sértettség nem csengett a szavaiból. Persze, komoly érveket nem sorakoztatott fel, a világnézetéről, konzekvenciáiról is csak halványan nyilatkozott, de a megállapításaiban nem volt hazugság. Mindent összefoglalva: korrekt volt!
2013. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

valami hasznosabb dolog után is kutathatna ez a nő, mert az antiszemitizmus kutatás semmi hasznot nem termel az országnak!

elfecsérelt élet, haszontalan információk gyűjtésére és írására kár egy ember is!

2013. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő bolond.
2013. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem a szokásos "hü.lyenáci!" szöveget nyomja (eddig)."


Tényleg nem. Ő csak hülyefasisztázik.

2013. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

""Nem a szokásos "hü.lyenáci!" szöveget nyomja (eddig)."


Tényleg nem. Ő csak hülyefasisztázik."


Nem fasisztázott. Csak azt taglalta, milyen eszmék vannak összefüggésben. És szerintem nem tévedett nagyot.

2013. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen titulusokat: divatszakértő, blogkampány kutató, szépség tanácsadó, ápolási szakértő, gasztronómiai tanácsadó, kirekesztés kutató, stb...
2013. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!