Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazná meg, hogy a...

Ki szavazná meg, hogy a leghevesebb cigány védőknek dobjunk össze egy nyaralásra, valamelyik cigány tábor mellé? Egy hónap "pihenés" után is így gondolkodnának?

Figyelt kérdés
Szerintem az a baj hogy óriásiak a különbségek, a lakóhelyek és az ott honos etnika fajsúlya között. Akik olyan helyen laknak, lehet hogy vannak elvétve cigányok de azok nem azok akik vidéken 500 ért kirabolnak. Sajnos még mindig nem tart ott az ország, a média, hogy bemutassa ezeknek az embereknek a valós helyzetet, és nem értik hogy milyen úgy hazamenni a busztól, hogy vadásznak rájuk, szó szerint mint a ragadozók a prédára!
2009. nov. 16. 08:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Olvastátok az indexet, egy állítólagos Miskolci emberre hivatkozva!

Sem név, sem alátámasztás, sem a borsodi apró (ami ugye vall szín pártatlan) említés, sem a rendőri jelentés nem igazolta. Alul múlta önmagát a portál, mert nem hírrel lát el, hanem gyárt

2009. nov. 16. 08:36
 2/27 anonim ***** válasza:
42%

Én simán megszavaznám, mert bár nem olyan helyen élek én sem, de át tudom érezni azoknak az embereknek az elkeseredettségét, akikkel ezt teszik nap mint nap. Mert ez van, és ezt hiába hallgatja el a média nagy része, attól még vannak akik benne élnek.

Ez a legutóbbi: [link]

és lehet néhány példát olvasni a cikkben, hogy hogyan tálalta a többi portál ill. tv.

2009. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A baj hogy amíg csak a kuruc foglalkozik vele, addig azt hiszik hogy csak kitaláció, rasszista geg, vagy szélső jobbos ihletéstől átitatott kreálmány. Közben pedig egyre rosszabb és elmélyültebb lesz a probléma
2009. nov. 16. 08:54
 4/27 anonim ***** válasza:
27%

A Kurucz infó a leggyűlölet keltőbb,és leghazugabb lap.Minek ment oda a feloszlatott Gárda?Fenyegetni a cigányokat? Akit megvertek ( ha egyáltalán igaz),az vajon előzőleg mit tett? Nem védem a cigányokat,de akarattal felhergelni őket csak a Jobbikra jellemző.ÁVH pedig nincs Magyarországon.A Rendőrségnek a gárdistákat is eljárás alá kellett volna vonni.Egy feloszlatott szervezet milyen jogon lát el karhatalmi feladatokat?

Az egész mögött Vona van,akit az orosz zsidók fizetnek azért,hogy szítsa a cigánygűlöletet éa lángba borítsa az országot,és uszítson az amerikai zsidó tőke ellen.Hatalmi harc az egész.Nem vagyok sem zsidó,sem más párt híve,csak egy normálisan gondolkodó magyar.

2009. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Látszik hogy csak a gyűlölködés hagyj el a szádat.

Akit megvertek az a boltos hölgy(MSZP) tag. Nem barátom, nem fenyegetni a cigányokat.

Hanem megvédeni az ott élő és a Jobbikkal szimpatizáló lakosságot, akiket rendesen fenyegettek a cigányok. Ha nem hiszel a kurucnak, akkor olvasd a borsodi-aprót.

De tudod a gárdát is felső utasításra tiltották be, ezért nem ágálnak az MSZP sek a működése ellen. Nem feszegetik mert ha kiderül, sokat bukhatnak. Semmi okuk nem volt a betiltásra.

De nem is értem hogy ti miként gondolkodtok? Ha kellemetlen a cigánykérdés akkor nem kell vele foglalkozni? 20 éve senki nem foglalkozik vele, talán ezért jutottunk idáig!

Miért nem vállalta fel az MSZP, SZDSZ, FIDESZ? Veszélybe kerültek a kiváltságaik és egyből agresszívak, de lehet hogy holnap már még többet követelnek, pontosan az olyanok miatt mint te, akik sípot adnak a szájukba.

2009. nov. 16. 09:15
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, én úgy érzem, a probléma ott kezdődik, hogy rengeteg ember általánosít, és képtelen szelektálni. Én nem mondom, hogy nincsenek köztük bűnözők, de személyesen ismerek köztük rendes, dolgos embert. Ők beilleszkedtek, tisztességes munkájuk van, és munkával keresik meg a megélhetésre való költségeiket. És ugyanígy nem cigányok között is ismerek szélhámos tolvajokat. Az én volt főnököm, aki feketén dolgoztatott, pedig engem hitegetett, hogy bejelent, de elzavart azonnal, amikor megsejtettem, hogy nem tisztességes, és most megbüntették, ő egy színtiszta fehér magyar ember.

Nem a cigányokat védem, de nem az kéne, hogy fontos legyen, hogy mi a származása, hanem az, hogy bűnöző vagy tisztességes, és ez nem a származáson múlik. Ha valaki akar és kap lehetőséget, az beilleszkedik.

2009. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

én szívesen adnék bele pénzt az tuti.

Egy a gond, ezek olyanok, hogy a cigány elvette mindenüket éa a hátába kést döfött, akkor is azt szajkózza, hogy jajj szegény romák így meg úgy, meg szegény nem tehet róla, stb, és hogy ez csak egy cigány volt, ez csak 10 volt, ez csak 1000, de a többi tutira jó, stb.... politikai vakság ellen nincs orvosság.

2009. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ha valaki akar és kap lehetőséget, az beilleszkedik.


De hogy oldod meg a problémát, ha meg sem nevezed?

Egyszerűen nem vagytok képesek megérteni, alapvető dolgokat.

Nem azok a problémái a cigány kisebbség többségének, mint a magyar többség kisebb hányadának. A szemtengelyferdülést nem lehet fogszabályzóval kezelni!

Az hogy cigánybűnözés, csak első hallásra negatív, hiszen pont azért kell megnevezni hogy külön, SPECIÁLISAN lehessen „ POZITÍV „ megkülönböztetetten kezelni.

Egy normális cigány sem veszi magár, sőt el is ítéli azt amit a fogalom takar.

Nem értitek meg, hogy több kárt csináltok ezzel az elnevezés körüli herce-hurcával mint bár ki. A cigányok úgy fogják fel hogy igazuk van és nem kell dolgozni, gyerekeket taníttatni stb.

Ha pedig nem tudjuk a szociális problémákat elkülönítve kezelni, akkor nem lehet megoldani.

A magyar lakosságnak egy része is, ezekkel a gondokkal küzd, de a számuk nem annyira jelentős mint a cigányokra jellemző. Nem lehet kisebbségi bűnözésnek nevezni, mert akkor a zsidók őrülnek meg, meg a többi etnika. Van nevük cigány, ezért cigány bűnözés.

De ajánlj valami elnevezést ha te ezt jobban érzed!

De akkor hogy kaphatnak lehetőséget?

2009. nov. 16. 10:13
 9/27 anonim ***** válasza:
Végülis igen, külföldön is kiírják egyes helyeken, hogy "magyarok ne lopjatok", biztos, hogy neked turistaként nem sértő, ha látod valahol.
2009. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Végülis igen, külföldön is kiírják egyes helyeken, hogy "magyarok ne lopjatok", biztos, hogy neked turistaként nem sértő, ha látod valahol


Csak nevetek!

Olyan helyen „ üzletben” dolgoztam a hilfer-en, 1992ben ahol ki volt írva nagybetűkkel és több helyre. Egy zsidó volt a főnököm, és jól kijöttünk, sőt azóta sem kerestem relatív annyit.

Sok magyar járt oda, és mindenki lesza…a aki tudta hogy nem róla van szó.

Sokukat név szerint ismert a főnököm, és volt akinek hozomra adott árut!

Jól jellemzi a szitut!

2009. nov. 16. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!