Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már olyan érzésetek 1-2...

Volt már olyan érzésetek 1-2 hét-hónap után amikor visszatértetek Magyarországra, hogy TE JÓ ÉG! EZEK MÉG MINDIG ITT TARTANAK?

Figyelt kérdés
Politikusok-média primitív-elmaradott szinten?
2013. nov. 4. 09:06
 1/9 Csxeba válasza:
Én el se mentem és mióta "foglalkozom" a politikával, azóta fogom a fejem, hogy micsoda trágyadomb ez az egész. Gyakorlatilag azon veszekszünk, hogy a következő 4 évben melyik pióca szívja legközelebb a vérünket... Javaslom a szavazócédulákra az "Egyik sem" opciót.
2013. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen kicsit le van butítva a dolog. De amíg a nép x faktort néz addig hogy érthetne meg olyanokat hogy: export növelése, éves kiadások, magyar adósság kezelő program (ezt az ország nem a devisa hitelesekre értem) stb. Margit néni meg Pistabá annyit ért belőle hogy: Takarodj , Hazaáruló sb. Ezeknek nem lehet ésszel kampányolni. Másrészt ott van hogy összefogás meg végépp aztán csekély mivel nem az embereken akarnak segíteni csak a zsebüket megtömni. Ki szolgálni a multikat és bankokat bókolni a nagytőkének és olyan láncokat csinálnak amivel ki tud megküzdeni?
2013. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem csak a politikai vezetésen, hanem az átlag magyar ember szintjén is meg vagyok botránkozva. Itt mindenki csak szidni, feljelenteni tudja a másikat, ha nyugdíjas akkor vegyük el a nyugdíját, ha tanul miből??? stb...


A magyar ember rosszindulatú, márt az is lenézik aki külföldön dolgozik, mert pénzt keres.

2013. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elvannak butítva az emberek. 1 hét nem magyarországi tartózkodás után is érezni, az a tipikus sírva vigad a magyar. Külföldön is vannak buták, ott is megy a színvonaltalan műsor, nem csak itt. Nem sértésnek szánom, de nekem valahogy olyan demagógiák ezek, elkezdek írni és jön az újabbnál újabb gondolat, és mindig oda lyukadok ki, hogy nem is írok semmit, mert az egész egy kupac fekália és megmenthetetlen a világ a butáktól és a kapzsi, korrupt emberektől. Haszontalan időtöltés az élet.
2013. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Nekem nem annyira a politikusokkal, hanem az emberekkel: Mindenki az elvekkel harcol, az egyház, a nemzet, meg a marhaságok számítanak mindenkinek.

Sneki nm merte itthon kimondani az igazat: 21. században élünk. Pénz az Isten.

2013. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, Magyarországon a politizálással az a probléma, hogy csak média-politizálni tudnak, szakpolitizálás itthon már nem is létezik. Nincsen szakpolitikus.
2013. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Roland nézted az amerikai elnökök vitáját? Nagyon középszerű volt, engem meglepett!
2013. nov. 7. 08:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, onnét ered a médiapolitizálás.
2013. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!