Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol mossák ki azoknak az...

Hol mossák ki azoknak az embereknek az agyát, akik fajírtást vizionálnak Magyarországra?

Figyelt kérdés
Esetleg tudatmodosító szerek hatása alatt állnak, vagy valahol agitálják őket?

2013. okt. 27. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem a kérdést. Szerintem senki sem. Fajirtást vizionálnak, mint elérendő célt vagy, mint borzalmas antiutópisztikus jövőt? Kik azok akik szerinted fajirtást vizionálnak?
2013. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Izraelben.
2013. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ahol a rájuk gyújtott házból menekülő roma gyerekeket lesből vadászó gyilkosok mellett tüntet egy parlamenti párt tagsága és szimpatizánsai, ott megfordul az ember fejbe ilyesmi.
2013. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

amit az utolsó írt azok


ezek mind frusztrált emberek, akik önnön nyomorukért, sikertelenségükért másokat okolnak. ők sohasem hibásak semmiben, csak a körülmények, más népségek, akik nem ugyanolyanok mint ők

2013. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Nem értem a kérdést. Szerintem senki sem. Fajirtást vizionálnak, mint elérendő célt vagy, mint borzalmas antiutópisztikus jövőt? Kik azok akik szerinted fajirtást vizionálnak?"


Elérendő cél és/vagy jövő egy és ugyan az. Általában azoknál a kérdéseknél olvastam ilyen buta kitalációkat, amelyik pl. a Jobbikkal kapcsolatos, vagy ami a bűnözésről feszeget kérdéseket. De a kérdés nem az volt, hogy kik azok akik ilyen butaságokon kattognak.

2013. okt. 27. 13:36
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Fajirtas? Oregem, az EGESZ EMBERISEG EGY FAJ. (Csakhogy tudd, altalanos iskolai anyag: egy fajba tartoznak azok az egyedek, amelyek egymassal szexualisan kozosulve utodot tudnak nemzeni)
2013. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérlek, pontosíts, így nem tudunk hőbörögni és kellően egymásnak esni:


- A jobbikosokra gondolsz, akik a magyar fajt féltik, és az ő kiirtásuktól rettegnek?

- A jobbikosokra, akik elkövetnék a fajirtást?

- A baloldaliakra, akik azt mondják, a jobbikosok elkövetnék a fajirtást?


- Esetleg a zöldekre, akik féltenek egy csomó veszélyeztetett fajt?


Kérlek, pontosíts, hogy végre kezdődhessen a flamewar, ez így unalmas.

2013. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kifejezem magam egyszerűen, mert látom problémás a dolog, amit nem sikerült megérteni egyetlen kérdésből:


Honnan szedik egyesek a kérdésben szereplő etnikai népírtás címzetű gyermekmesét? Honnan veszik azt, hogy itt ilyen előfordulhat újra? Világos már?

2013. okt. 28. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hallották ismerőstől és továbbadták

régen a miépesek azt vizionálták, jönnek az izraeli tankok

2013. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De ugyanazt ismételgeted, ettől nem lesz világosabb, de várj, segítek egy kérdéssel, amiből tuti rájövünk, hogyan kell most szentségelnünk:


Melyik etnikum(ok) irtaná ki melyik etnikum(ok)ot ezen mesék szerint?

2013. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!