Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar áldoatokra mikor...

A Magyar áldoatokra mikor emlékeznek meg és hányszor emlékeztek meg ezidáig?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 2. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Majd akkor fognak.. ha nem egy kisebbségi lesz a kedves miniszterelnök és végre a magyar embernek is lesz annyi joga mint egyes etnikumoknak és bevándorlóknak...
2013. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pont ma néztem a híradót, mikor ebédeltem a családdal és ez a hír ment

amikor feltettem ugyanazt a kérdést, amit a kérdező, akkor a család egyből rámmordult, hogy ne legyek rasszista

azt hiszem ezzel el is mondtam, hogy mi itt a fő probléma

2013. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uccsónak, ha majd holnap a családodat kiirtják, megerőszakolják, lekaszabolják, stb. a drága szeretetre méltó "roma" emberek, akkor mit fog hozzá szólni(nem sok semmit) a családod?
2013. nov. 2. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

hát akkor már tényleg nem szólnak majd semmit én viszont megyek a romagyilkosok mellé cellatársnak az is biztos

igazából azért ilyenek mert még nem volt atrocitásuk a cigányokkal

és akkor mondták, hogy ez akkor is a legajla bűncselekmény, megöltek embereket köztük gyereket is csak azért mert olyannak születtek, amilyenek

mondtam neki, hogy jólvan, ezzel egyetértek, hogy g*ci dolog volt, de amikor az év többi napján ölik a romák a magyarokat (sokszor ők is rasszista jelleggel), akkor azt sosem verik ekkora dobra és enyhébb bümtetést is kapnak mint ezek

2013. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak annak a kérdése, hogy ezzel a kettős mércével kapcsolatban mikor lesz egy országos méretű felháborodás.
2013. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!